And Apartmanı

 TL
Fenerbahçe Mh., Kuru Kahveci Sok., No: 13,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

3S Kale Holding imzası taşıyan And Apartmanı, Anadolu Yakası’nın en gözde lokasyonlarından biri olan Fenerbahçe Mahallesi’nde yükseliyor.

Huzurlu bir yaşam için And içenlere uygun daireler!

23 adet konuta ev sahipliği yapan And Apartmanı, aradığınız fırsat olabilir. Kentsel dönüşüm projesi 2+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri ile herkes için bir seçenek barındırıyor. And Apartmanı, 2+1 dairesini 132 m², 4+1 dairesini 245 ile 265 m² ve 5+1 dairesini 200 m² boyutunda sunmakta. 2015 yılının Mart ayında inşasına başlanan proje, 2017 yılının Ocak ayında teslime hazır hale getirilmiş. And Apartmanı özellikleri arasında hidrofor, su deposu, park yeri bulma derdine derman olacak bir otopark ve harika bir bahçeye sahip olması bulunuyor. Hayallerinizin dairesi olmaya aday olan And Apartmanı, modern mimarisi, şık tasarımı ve kentsel dönüşüm projesi olmasının verdiği güvenlik ile dikkat çekiyor.

Yatırımlık ve oturmalık konforlu bir konut projesi..

Kentsel dönüşüm projesi olması dolayısıyla deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak son teknolojiler kullanılarak, birinci sınıf malzemeler ve işçilikle inşa edilen And Apartmanı’nın zemin etüdü ve yapı denetimi de yapılmış. Son zamanlarda İstanbul’da söz konusu olan deprem riski çok fazla insanı evinden taşınma kararına yönlendirdi, And Apartmanı sakinleri için bu geçerli olmayacak ve evinizde son derece güvenli hissedeceksiniz.

Değeri her gün artmakta olan Fenerbahçe’de inşa edilen proje, Sahile ve Bağdat Caddesi’ne de yakın bir konumda. And Apartmanı, şehir içi ve şehir dışı ulaşımın mihenk taşları olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve her iki havaalanına kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda inşa edildi. Fenerbahçe’nin kentsel dönüşümün yoğun yaşandığı bir yer olmasını ve kira gelirlerinin sürekli artış halinde olmasını göz önünde bulundurursak, And Apartmanı yatırımcılar için de değerli bir proje. Proje tüm toplu taşıma araçlarına da yakın olan konumuyla hayatınızı kolaylaştıracak fırsatlar sunuyor.

Daha fazla Kadıköy Konut Projesi için buraya tıklayabilir, sizin için en uygun daireyi Emlaksat Kadıköy Konut Projeleri rehberinde bulabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 132 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 245-265 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 200 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24965
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 212 502 90 40
Web Sitesi: http://www.3skale.com.tr/tr
Email: info@3skale.com.tr
İnşaat Firması: 3s Kale Holding
Konut Adedi: 23
Teslim Tarihi: Ocak 2017
Daire Tipi: 2+1, 4+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 132 - 265 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link