Zer Bostancı

 TL
Bostancı Mh., Bostanlararası Sk., 38-39 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Hayranlık uyandırıcı, modern ve estetik! Zer Bostancı konut projesi için ilk üç kelime sakinleri tarafından bu şekilde söyleniyor! Bostancı’nın kozmopolit yapısına doğrudan uyum sağlayan konut projesi Ceylan İnşaat güvencesiyle hayata geçirildi.

Yaşamınıza yeni bir sayfa açmak için Zer Bostancı!

Zer Bostancı konut projesi, Kadıköy Bostancı’da 2250 metrekare alan üzerine tek blok halinde inşa edildi. 2+1 daire tipinin bulunduğu projede toplam olarak 61 adet daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin alanları 71 ile 131 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Modern ve estetik mimarinin hakim olduğu proje, sakinlerine Bostancı’da geçirecekleri eğlenceli, konforlu ve lüks hayatın anahtarlarını sunuyor.

Bostancı’nın modern havasına uygun bir biçimde inşa edilen konut projesi bina tasarımıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Titizlikle tasarlanan peyzaj mimarisi ve bina tasarımıyla çevrede bulunan projelerin en iyileri arasında gösteriliyor. Bostancı’nın mimari yapısına dikkat edilerek inşa edilen konut projesi modern ve lüks yapısıyla adından fazlasıyla söz ettiriyor.

Ev alırken dikkat edilen en önemli özelliklerden biri de konumdur. Konut projesi oldukça merkezi ve işlek bir konumda yer alıyor. Kadıköy’ün en merkezi alanlarından birine inşa edilen proje Bostancı Lunapark’ın yanı başına, Bağdat Caddesi’nin üst kısmında bulunuyor. Bu nedenle konut projesi, sakinlerine İstanbul’un en önemli merkezlerine kolaylıkla gidebilme imkanı da tanıyor. Aynı zamanda Suadiye ve Bağdat Caddesi’nin avantajlarından yararlanma fırsatı da tanıyor.

Konut projesinde belirtilen teknik özelliklere gelecek olursak, bina bünyesinde iki adet ticari alan olarak mağaza bulunduruyor. Merkezi ısıtma olanağı tercih edilen yapı sizin bütçeniz ve tasarruf planlamalarınız için iyi bir seçenek olarak gösterilebilir. Aynı zamanda kapalı otoparkı da içine alan yapı, size sürdürülebilir konforu sağlıyor. Isı yalıtımı da sağlanan yapı, kısaca beklediğiniz tüm nitelikleri karşılayabilecek kadar detaylandırılmış bir proje olarak öne çıkıyor. Konut projesinde daireler modern mimariye uyum sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Bunun yanında sakinlerine dairelerini kendi zevklerini yansıtabilecekleri şekilde yeniden tasarlama fırsatı da sunuyor.

Bostancı gibi nezih ve huzurlu bir semtte oturmak ve ayrıcalıklar dolu bir sitede yaşamak isterseniz Zer Bostancı projesini inceleyebilirsiniz. Şehrin ışıltılı ruhunu içinizde hissedebilir ve ev yaşamınızı daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 100 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24614
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0212 255 80 78
Web Sitesi: https://www.ceylanins.net/
Email: ceylan.ins29@gmail.com
İnşaat Firması: Ceylan İnşaat
İnşaat Alanı: 2250 m²
Konut Adedi: 61
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1
Metrekare Aralığı: 71 - 131 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link