Doğa Apartmanı - Çakoğlu Yapı

 TL
Nurettin Ali Berkol Mh., Dilruba Sk. ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Yeni nesil bir apartman deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Çakoğlu Yapı tarafından tasarlanan ve inşa edilen Doğa Apartmanı konut projesi, size yeni nesil bir deneyime hazırlayacak. Erenköy lokasyonunda bulunan projeye yakından bir bakış atalım.

Yeni nesil yaşam deneyimi ve incelikleri Doğa Apartmanı’nda!

Doğa Apartmanı konut projesi, Kadıköy konumundaki ulaşım aksları ve çoklu yapısıyla dikkat çeken Erenköy semtinde bulunuyor. Yapı projesi 1200 metrekare alan üzerine tek blok halinde inşa edildi. 3+1 ve 4+2 şeklinde daire tiplerinin bulunduğu projede toplam olarak 24 adet daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin alanları 150 – 286 m²  metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Modern ve estetik mimarinin hakim olduğu proje, sakinlerine Erenköy’de geçirecekleri eğlenceli, konforlu ve lüks hayatın anahtarlarını sunuyor. Doğa Apartmanı’nın diğer bir enfes yanı ise Bağdat Caddesi’ne 1. paralelde konumlanarak dairelerin tüm katları deniz manzarasına hakim olmasıdır. Erenköy’ün lüks dinamiğine uygun bir biçimde inşa edilen konut projesi bina tasarımıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Titizlikle tasarlanan peyzaj mimarisi ve bina tasarımıyla çevrede bulunan projelerin en iyileri arasında gösteriliyor. Bir kentsel dönüşüm projesinin sonucu olarak öne çıkan yapı, sunduğu yeni nesil deneyimler ve inceliklerle adından söz ettirmeyi başarıyor. Teknik özellikleri ve sosyal olanaklarıyla dikkat çeken projenin detaylarına inecek olursak, bina bünyesinde merkezi ısıtma sistemini barındırıyor. Çok daha sürdürülebilir bir yöntem olarak dikkat çeken teknik sizin için ayrıcalıklı bir seçenek. Aynı zamanda hidrofor ve su deposu da barındıran proje kesintisiz ve dinamik bir yaşam belirteci oluşturuyor. Özel güvenlikle birlikte olanaklarını çeşitlendiren projede, çocuk oyun alanlarıyla birlikte modernize edilmiş bir bahçeye de sahip. Yapı bünyesinde otopark da bulundurarak şehrin park sorununa çözüm geliştirmiş oluyor. Isı yalıtımı da sağlanan yapı, kısaca beklediğiniz tüm nitelikleri karşılayabilecek kadar detaylandırılmış bir proje olarak öne çıkıyor. Konut projesinde daireler modern mimariye uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış. Bağdat Caddesi’ne paralel ve Kadıköy‘ün çoklu yapısıyla dikkat çeken lokasyonu Erenköy’de yeni nesil bir yaşam deneyimi arayışında olanlar için çok etkili bir projeyi size sunduk. Çakoğlu İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Doğa Apartmanı sakini olmak istiyorsanız, iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 150 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 24616
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0530 200 44 88
Web Sitesi: https://www.cakogluyapi.com/
Email: info@cakogluyapi.com
İnşaat Firması: Çakoğlu Yapı
İnşaat Alanı: 12000 m²
Konut Adedi: 24
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+2
Metrekare Aralığı: 150 - 286 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link