Arama sonuçlarınız

“Yeni Evim Kampanyası”na Katılacak İnşaat Firmaları ve Projelerini Nasıl Bulabilirim?

Tarih: 12 Ocak 2023
Son güncelleme: 12 Ocak 2023

Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın orta gelirlilerin konut sahibi olması amacıyla duyurduğu “Yeni Konut Finansman Modeliyle Yeni Evim Kampanyası”nda başlangıç tarihi 16 Ocak olarak belirlendi ve bu tarihten itibaren vatandaşlar “Yeni Evim Kampanyası”na başvurabilecekler.

Yeni Evim Kampanyasına Katılacak İnşaat Firmaları ve Projeleri

Yeni Evim Kampanyası bilindiği üzere sıfır evleri kapsayacak. Peki bu kampanyaya katılacak inşaat firmalarının ve projelerinin bir listesi var mı?

Henüz böyle bir liste açıklanmadı. Ancak Emlak Konut Genel Müdürlüğü’nün ürettiği projeler; GYODER, İNDER, KONUTDER, İMKON ile Türkiye Müteahhitleri Birliği’ne bağlı olan şirketlerin projeleri ve 81 ilin tamamındaki firmaların ürettiği büyük ve küçük ölçekli tüm konut projeleri; teknik ve mali kriterleri karşıladıkları takdirde bu sürece dahil olacaklar.

Sizler için oluşturduğumuz aşağıdaki listedeki linklerden, bulunduğunuz ile göre filtreleme yaparak, bu kampanyaya katılabilecek inşaat firmalarına ve projelerine ulaşabilirsiniz.

 • Emlak Konut Genel Müdürlüğü’nün ürettiği projelere bu linkten ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz ile göre filtreleme yaparak bulunduğunuz şehirdeki projeleri görüntüleyebilirsiniz.

https://www.emlakkonut.com.tr/tr/projeler

 • GYODER üyesi olan inşaat şirketlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.gyoder.org.tr/uyelerimiz

 • İNDER üyesi olan inşaat şirketlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.inder.org.tr/uyelerimiz-2/

 • KONUTDER üyesi olan inşaat şirketlerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda Yeni Evim Kampanyası kapsamında üye firmalarının satıştaki projelerini internet sitelerinde ilan edecekler.

http://konutder.org.tr/uyeler

 • Türkiye Müteahhitleri Birliği üyesi olan inşaat şirketlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.tmb.org.tr/tr/uyeler

Yeni Evim Kampanyasına katılacak inşaat firmaları ve projeleri belli oldukça bunları duyurmaya devam edeceğiz. Yayınlanacak yeni gelişmeler ile ilgili her türlü içeriği Emlaksat Blog’da bulabilirsiniz.

 • İletişime Geçin

  Listeleri Karşılaştır

  Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

  Gönder
  Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
  close-link

  We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

  Send
  By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
  close-link

  Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

  Gönder
  Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
  close-link