Acun Apartmanı

 TL
Erenköy Mh., Nurettin Ali Berkol Sok., No:35C,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Acun Apartmanı, İstanbul’un en gözde semtlerinden Suadiye’de, Aykaç Gayrimenkül güvencesi ile inşa edilen bir kentsel dönüşüm projesidir.

Suadiye’de konforlu bir apartman dairesi!

6000 m²’lik inşaat alanı üzerine titizlikle inşa edilen Acun Apartmanı, güzel sahili ve huzur dolu sokakları ile bildiğimiz  Suadiye bölgesinde yer alıyor. İnşasına 2017 yılında başlanan konut projesi 30 lüks daire ve 7 dükkandan oluşuyor. Modern görüntüsü ile çevre apartmanlardan sıyrılabilmeyi başaran ve Suadiye’ye değer katan Acun Apartmanı sıcak bir yuva isteyenlerin talepleri göz önüne alınarak tasarlanmıştır. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunulan bu projede, 2+1 daireler 83 ve 90 m², 3+1 daireler ise 190 m² olacak şekilde dizayn edilmiştir. Dairelerin içi büyük ve ferah bir alan isteyenlerin beklentilerini karşılamaya yönelik tasarlanmıştır.

10 katlı Acun Apartmanı, gri ve beyaz tonların hakim olduğu, modern ve minimal yapısı ile dikkat çekiyor. Bina önünde araç kirliliğinin önlenmesi için 2 katlı bir otoparkı mevcut olan bu proje hem park yeri bulamama problemini ortadan kaldırıyor, hem de araçlarınızın güvenliğini garanti altına alıyor.

Yatırım değeri taşıyan lokasyonda, yatırım değeri taşıyan bir proje!

İstanbul’da ve Anadolu Yakası’nda yaşamanın hayali kuranlar için harika bir lokasyonda bulunan Acun Apartmanı, konforlu ve lüks daireleri ile Suadiye’de sizi bekliyor. Suadiye’nin bütün avantajlarından faydalanabileceğiniz bu kentsel dönüşüm projesi, toplu taşıma ve ulaşım yollarının tümüne yakın bir lokasyonda bulunduğundan dolayı hayatı sizler için daha kolay bir hale getirecektir. Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde olacağınız bu harika konut projesi, hayallerinizin evi olmaya aday. Bağdat Caddesi’nde alışverişinizi en lüks markalardan yapabilecek, yürüme mesafesinde olduğunuz Suadiye’nin eşsiz sahilinde günlük yürüyüşünüzü yapabileceksiniz.

Kentsel dönüşüm projesi olması ve kentsel dönüşüm projelerinin sıkça uygulandığı bir lokasyonda olması dolayısıyla yatırım değeri taşıyan konut projesi, yatırım yapmak istiyorsanız da  sizin için harika bir seçenek olacaktır. Değeri hızla artan dairelerden birini almak ve değeri artmaya devam ederken kâr sağlamak istiyorsanız, Acun Apartmanı’ndan dairenizi almak için elinizi çabuk tutun.

Emlaksat olarak kendisini her gün güncelleyen, titizlikle hazırlanmış proje rehberimize göz atmanızı öneriyor, hayallerinizde ki daireyi Emlaksat güvencesiyle bulacağınıza inanıyoruz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 83 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 190 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24963
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 212 233 05 71
Web Sitesi: https://www.aykacinsaat.com.tr/
Email: info@aykacinsaat.com.tr
İnşaat Firması: Aykaç Gayrimenkül
İnşaat Alanı: 6.000 m²
Konut Adedi: 37
Teslim Tarihi: 2018
Daire Tipi: 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 83 - 190 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link