Evinpark Residence Suadiye

 TL
Suadiye Mh., Halim Ağa Sk., No:6,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Evinpark Residence Suadiye, Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat işbirliğinin imzasını taşıyarak, farklı olanaklar, modern mimari, ayrıcalıklı konum ve geniş daireleri ile öne çıkan bir proje. Gelin, projenin teknik ve sosyal özelliklerine yakından bir bakış atalım.

İstanbul Kadıköy’ün en etkili yerleşkelerinden biri olan Suadiye’de konumlanan konut projesinde konforlu ve harika bir yaşam sizi bekliyor!

Konu projesi iki bloktan oluşuyor ve bünyesinde toplamda 84 daire barındırıyor. Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat imzası taşıyan proje farklı teknik ve sosyal özellikleriyle dikkat çekiciliğinin altını çiziyor. Evinpark Rezidans Suadiye daireleri 2+1 ve 3+1 tipinde belirlenmiş. Geniş bir daire isteyen ve balkonsuz yaşayamam diyenler için harika bir seçenek olan konut geniş balkonları ve birinci sınıf aksanlarla geliştirilmiş dairleri ile size ferah alanlar sunuyor.

Çocuklarınızı da unutmayan proje çocuklar için bir oyun alanı, sizler için de arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz alanları da içinde barındıran bir konumda bulunuyor. Bünyesinde sağlık merkezi de barındıran proje beden sağlığınız ve yaşamınızın konforu için gerekli tüm tekniklerle donatılmış. Aynı zamanda açık havuza da sahip olan konut projesi gündelik aktivitelerinizi hareketlendirecek detaylarla özenle dokunmuş bir yapıya sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Prestijli bir konuma sahip olan evinizden çıktığınızda yürüyerek ulaşabileceğiniz Suadiye Sahil’de günlük yürüyüşünüzü yapabilir, köpeğinizi gezdirebilir veya arkadaşlarınızla çimlerde oturup sosyalleşebilirsiniz. Bağdat Caddesine yürüme mesafesinde bulunarak, evinizden çıkıp kısa yürüyüşler yapabilir ya da alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

İşbirliği sonucu ortaya çıkan proje, yapı firmalarının oldukça etkileyici ve hayranlık uyandırıcı projeleri arasında gösteriliyor. Eğer siz de geniş, mimarisi ile önünden geçen herkesi büyüleyen bir evde oturmak istiyorsanız hızla satılan Evinpark Residence Suadiye dairelerinden birini kaçırmayın.

Konut projesi teknik özellikleriyle öne çıkarken aynı zamanda konum ayrıcalığıyla da öne çıkıyor. Biliyoruz ki, bir yapının teknik donatıları kadar, kozmopolit bir yapıya sahip olan İstanbul’daki konumu da oldukça önemli. Kadıköy‘ün en modern ve refah seviyesi yüksek olan Suadiye yerleşkesinde bulunan yapı konum ayrıcalığıyla size yaşamınızda yeni bir sayfa açmanıza destek olacak. Gündelik rutinleriniz, aktiviteleriniz değişerek çok daha kaliteli zamanlara sahip olacaksınız.

Evinpark Residence Suadiye size beklenenden daha fazlasını sahip olduğu donatılar sayesinde sunmayı hedefliyor. Siz de bu ayrıcalıklı konut projesinden yerinizi alın. Yatırım olarak da iyi bir seçeneği oluşturan konut projesinin dairelerine yakından bir bakış atabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 99 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 230  m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 25000
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: 02164451549
Email: info@sefainsaat.com.tr
İnşaat Firması: Sefa İnşaat - Koyuncu İnşaat
Konut Adedi: 84
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 99 - 230 m²
A Blok
A Blok
B Blok
B Blok
A Blok Dubleks Üst Kat
A Blok Dubleks Üst Kat
A Blok Dubleks Alt Kat
A Blok Dubleks Alt Kat
B Blok Dubleks Üst Kat
B Blok Dubleks Üst Kat
B Blok Dubleks Alt Kat
B Blok Dubleks Alt Kat

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link