Güneysu Apartmanı

 TL
Bostancı, Çağlar Sk. No:3,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy ilçesinin en seçkin semtlerinden olan Suadiye’ de ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekecek Güneysu Apartmanı projesi hayata geçirildi. Ev sahibi olmak isteyenlere aynı zamanda yepyeni bir yaşam vaat eden konut projesine yakından bir bakış atalım.

Güneysu İnşaat tarafından hayata geçirilen konut projesi, var olan birçok sosyal olanağı ile ev sahibi olmak isteyenlere sade bir ev yaşamından ziyade çeşitli olanakları ile eğlenceli ve hareketli aynı zamanda konforlu ve lüks bir yaşam vadediyor.

Yapı Suadiye’de 2000 metrekarelik alan üzerine tek blok halinde inşa edilmiş. Projede sadece 3+1 daire tipinin mevcut olduğunun altını çizmek gerekiyor. Toplam olarak 14 adet konut projenin içerisinde yer alıyor. Genişlikleri 125 metrekare olarak belirlenen daire hacimleri sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap olabilecek şekilde düzenlenmiş.

Bağdat Caddesi’nin tüm olanakları ayağınızda! 

Güneysu Apartmanı sağladığı olanakları ile sakinlerine huzurlu, lüks ve konforlu bir yaşam vadediyor. Yaşam merkezini odağına alan konut projesi dizayn edilerek yerleşkenin mimari estetiğine direkt olarak uyum sağlıyor. Apartman, sakinlerine evlerinden çok da uzağa gitmeden her ihtiyacını lokasyon içerisinde karşılama fırsatı sunuyor. Güneysu Apartmanı’yla tüm ihtiyaçlarınız ayağınızın altında olacak.

Sosyal olanaklar açısından da birçok avantajı içerisinde barındıran Güneysu Apartmanı, sakinlerinin konforu için her detaya fazlasıyla önem veriyor. Daire içlerinde ebeveyn banyosu ve soğutma aracı olarak da klima tercih edilmiş. Çağın son teknolojileri olan fiber alt yapı sistemini de içeren yapı asansör ve otopark ayrıcalığına da sahip. Yaşamınızı da garanti altına alan yapıda özellikle acil durumlar da düşünülmüş olarak öne çıkıyor. İçerisinde uyarı sistemleri bulunduran yapı tahliye için acil durum merdiveni de barındırıyor. Kapalı devre TV ile güvenliğiniz sağlanırken aynı zamanda yangın asansörü de yapının teknik özellikleri arasında dikkat çekiyor.

Sosyalleşmek isteyenler için doğru adres!

Güneysu Apartmanı sakini olarak yakın mesafedeki alışveriş alanlarında sevdiklerinizle beraber vakit geçirebilir, ihtiyaçlarınızı tek bir merkez üzerinden halledebilirsiniz. Bunun yanında civarda bulunan kafelerde ve restoranlarda sosyalleşebilirsiniz. Bağdat Caddesi’nin lüks yaşamına siz de kolaylıkla dahil olarak standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

Anadolu Yakası’nın en nezih semtlerinden birinde ev sahibi olmak isterseniz Güneysu Apartmanı projesinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 125 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21158
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 216 411 54 00
Web Sitesi: http://guneysuinsaat.com/homepage
Email: info@guneysuinsaat.com
İnşaat Firması: Güneysu İnşaat
İnşaat Alanı: 2000 m²
Konut Adedi: 14
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 125 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link