Akalın Apartmanı

 TL
Fenerbahçe Mh., Tevfik Paşa Sk., No:15 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Akalın Apartmanı, diğer adıyla Akalın Palas, Kadıköy’ün ayrıcalıklı noktalarından Fenerbahçe Tevfik Paşa No: 15’te sizleri bekliyor. Kalamış Marina manzaralı daireler, Bağdat Caddesi ve Cemil Topuzlu Caddesi (Sahil Yolu) arasında bulunuyor.

Kalamış Marina manzarası karşısında ayrıcalıklı bir yaşam!

Proje alanı, Bağdat Caddesi’ne 175 m, Kalamış Marina’ya 300 m, Kalamış Caddesine ise 160 m mesafede, böylece sizleri Bağdat Caddesi, Kalamış Caddesi, Kalamış Marina ve Fenerbahçe Parkı gibi Kadıköy’ün gözde lokasyonlarının ev sahipleri olmaya çağırıyor. Apartman, 1850 m²’lik alana konumlandırılmış olan 13 kattan ve 26 daireden oluşmakta. 4.5+1 ve 5+2 olmak üzere iki çeşit olan dairelerin büyüklükleri, 210 ve 453 m² aralığında değişiyor. Kuyaş ve Bigplus iş ortaklığının ürünü olan proje, özel bir konuma sahip olmasının yanı sıra, modern yaşamın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve ev sahipleri için pek çok ayrıcalık vadediyor.

Peyzaj tasarımı çevre dostu bir yaklaşımla yapılan projenin arsa alanının %70’i yeşil alan olarak tasarlanmış olduğu için ev sahiplerine doğayla iç içe bir yaşam tarzını deneyimleme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda, her daire için 2 araçlık kapalı otopark alanının ayrılmış olması, böylece otopark hakkında endişelenmeniz gerekmiyor. Bununla birlikte, motosiklet ve bisiklet kullanıcıları için de park alanları mevcut. Akalın Apartmanı’nın bir diğer avantajı, bahçede çocukların rahatça sosyalleşebileceği ve keyifle vakit geçireceği bir çocuk oyun alanı da bulundurması.

Dahası, proje çok amaçlı sosyal tesis alanı imkanıyla da zenginleştirilmiştir. Ayrıca, projeye dahil olan 55 m²’lik tam donanımlı spor ve fitness merkezinde ya da bahçedeki yürüyüş yollarında spor yapabilirsiniz. Bunlar dışında, 24 saat boyunca özel güvenlik, kapalı devre TV, görüntülü diyafon ve biyometrik tanıma sistemi gibi özellikleriyle apartman sakinlerinin maksimum güvenliğini hedefleniyor. Ayrıca, toplantılarınızı gerçekleştirmek için 40 m²’lik toplantı odasını kullanma şansınız bulunuyor.

Apartman, 50 m²’lik bir lounge imkanına da sahip. Akalın Apartmanı, şık yansıtma havuzu sayesinde görselliğiyle de ev sahiplerine hitap ediyor. Dış alanda dilediğiniz gibi vakit geçirebilmeniz ve sosyalleşebilmeniz için tasarlanmış dinlenme loncaları ve doğal kaplamalı teraslar da bulunuyor.

Kalamış Marina’nın manzarasıyla beraber, seçkin, güvenli ve modern olanakları bir arada sunan Akalın Apartmanı, yeni sakinlerini ve yatırımcıları bekliyor.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4,5+1 210 – 225 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 453 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23981
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 407 1111
Web Sitesi: https://kuyas.com.tr
Email: satispazarlama@kuyas.com.tr
İnşaat Firması: Kuyaş & Bigplus İş Ortaklığı
İnşaat Alanı: 1850 m²
Konut Adedi: 26
Teslim Tarihi: 2022
Daire Tipi: 4,5+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 210-453 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link