Akın Apartmanı

 TL
Suadiye Mh., Hamiyet Yüceses Sk., No:7,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

İstanbul’da yaşamı en gözde caddelerden birinde, bir rezidansta deneyimlemeye ne dersiniz? İstanbul Anadolu Yakası Bağdat Caddesi üstünde, lüks rezidanslarıyla İstanbul’un en güzel caddelerinden birinde yaşama deneyimi vadeden Akın Apartmanı, ev sahiplerini bekliyor. Üst düzey alıcı grubuna hitap eden ve Tuna Sokak’ta bulunan bu apartman projesi, 12 katlı tek bir blok ve bu bloktaki 20 daireden oluşuyor.

Yeni bir yaşam deneyimi isteyenler için.

Bina, Cadde Bostan Kültür Merkezi ve Bostancı Lunaparkı arasında oldukça avantajlı bir konumda yer alıyor. Aynı zamanda, Akın Apartmanı, Kozzy AVM ve Bostancı Tren İstasyonu’na da yürüyüş mesafesinde bulunuyor ve böylece apartman sakinlerine eve kolay ulaşım ve İstanbul’un merkezinde bir yaşam şansı veriyor. Akın Apartmanı projesini daha önce pek çok apartman projesi yürütmüş olan Sağlam Yapı yürütmüş.

Balkonsuz olarak tasarlanmış olan daireler, lüks malzemelerle bezenmiş. Aynı zamanda dairelerin tavan yüksekliği de 2,85 metre, bu nedenle ev sahiplerine ferah bir his vadediyor. Akın Apartmanı, ev sahiplerine kusursuz bir deneyim sunabilmek için pek çok avantaj barındırıyor. Apartmanda güvenlik kameraları mevcut, böylece apartman sakinleri her zaman güvende tutuluyor. Ayrıca, apartman sakinlerinin kullanımı için, proje içinde bir de sağlık merkezi bulunuyor. Aynı zamanda, apartmanda kapıcı hizmeti de mevcut.

Proje, altyapı sistemi açısından da müşteri memnuniyeti için dizayn edilmiş, apartmanda su deposu ve hidrofor bulunmakta. Apartman aynı zamanda ev sahiplerinin park yeri sıkıntısı çekmemesi için kapalı otopark imkânı da sağlıyor. Apartmandaki dairelerin büyüklükleri 127 ila 270 m² arasında değişiyor. Apartman tasarımında ev sahipleri için kullanışlı olacak seçimler yapılmış ve minimalist bir yaklaşım tercih edilmiş.

Proje herhangi bir sosyal alana sahip değil ancak bulunduğu konum sebebiyle ev sahiplerine pek çok sosyal imkân sağlıyor. Aynı zamanda, Kozyatağı Hastanesi de apartmana yürüme mesafesinde kalıyor. Akın Apartmanı, İstanbul’un gözde caddesi Bağdat Caddesi üstünde konumlanmış olması ve kullanım değeri yüksek tasarımı nedeniyle ev sahiplerine olduğu kadar yatırımcılara da hitap ediyor. Ayrıca, proje Haziran ayı 2016 yılında tamamlanmış ve teslim edilmiş. Eğer yaşamınıza prestij ve olanak eklemek isterseniz, Akın Apartmanı konut projesi aradığınız olabilir.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 127 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 270 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23993
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: 0530 106 57 57
Web Sitesi: http://www.monomimarlik.net/
Email: info@monomimarlik.net
İnşaat Firması: Mono Mimarlık İnşaat Taahhüt Dekorasyon San. ve Tic.Ltd.Şti.
İnşaat Alanı: 4253 m²
Konut Adedi: 20
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 127 - 270 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link