Anka Çakmak Apartmanı

 TL
19 Mayıs Mh., İnce Çk. Sok., No:1,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Anka Çakmak İnşaat İmzası tarafından Anadolu Yakası’nda yükselen Anka Çakmak Apartmanı, konforlu ve lüks bir hayat yaşamak isteyenler için kollarını sıvamış.

Erenköy’de konforlu ve sıcak bir kentsel dönüşüm projesi!

36 adet konuta ev sahipliği yapan Anka Çakmak Apartmanı, Anka Çakmak İnşaat’ın titiz ve pratik çalışmaları sonucu 9 ayda tamamlanmış. 2+1 daire seçeneği sunmakta olan proje, dairelerini 75 ile 90m² olarak planlayıp bu şekilde hayata geçirmiştir . İstanbul’un merkezinde, harika bir yaşam sürdürme fırsatı sunan Anka Çakmak Apartmanı, hem yatırımlık hem oturmalık bir proje olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Harika fırsatlarla dolu bir apartman dairesi..

Bir evden beklentileriniz nelerdir? Çoğumuz için bu sorunun cevabı güvenli olması, konforlu olması ve merkezi bir lokasyonda bulunması olur. Anka Çakmak Apartmanı, tüm bu arzularınızı karşılayacak nitelikte, yepyeni bir kentsel dönüşüm projesidir. Erenköy’de bulunması dolayısıyla huzur ve sakinlik arayanlar için vazgeçilmez bir fırsat olan bu projeden bir daireye sahip olursanız Erenköy’ün de bütün ayrıcalıklarından kolaylıkla yararlanabileceğiniz bir konumda olacaksınız. İstanbul’un en yeşil semtlerinden birinde oturup, doğa ile  iç içe olacaksınız. Sahile yakınlığı sayesinde günlük yürüyüşlerinizi deniz kokusunu içinize çekerek ve güzel bir manzara eşliğinde yapabileceksiniz. Sıcak ve samimi sakinleri ile komşuluk ilişkilerinizi güçlendirebilecek, yeni dostluklar edinebileceksiniz. Kentsel dönüşüm projeleri bir semtin daha modern ve şık bir görünüme kavuşmasında ve daha güvenli bir hale gelmesinde hayati bir rol oynuyor. Bu projeler kapsamında yapılar, son teknoloji yöntemlerle inşa edilip, olası bütün tehlikelere ve doğal afetlere karşı  güvenli bir hale geliyor. İstanbul’da var olan deprem riskine karşı bu proje gibi dayanıklı ve güvenli projelerden birinde daire sahibi olmak herkesin önceliği haline geldi. Erenköy ve çevresinde sürekli artan kentsel dönüşüm çalışmaları hem Erenköy’ü yatırım yapmaya uygun, hem de yaşamak için cezbedici bir bölge haline getiriyor. Anka Çakmak Apartmanı’da işte tam olarak bu konumda, Erenköy’de yükseliyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilip, zemin ve yapı etüdü yapılmış olan kentsel dönüşüm projesi aradığınız güvenli, konforlu ve lüks yaşamı ayaklarınıza seriyor. Anka Çakmak Apartmanı sizin için uygun ev değil mi? Endişelenmeyin! Emlaksat Kadıköy Konut Rehberi  sayesinde size en uygun daireyi bulabilir, yatırım yapabilir ya da hayatınızı geçirebilirsiniz. Buraya tıklayarak sizler için özenle hazırladığımız rehberimize göz atabilirsiniz.  

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 75-90m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 24966
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 478 4848
Web Sitesi: https://ankacakmak.com/
İnşaat Firması: Anka Çakmak İnşaat
Konut Adedi: 36
Teslim Tarihi: Eylül 2018
Daire Tipi: 2+1
Metrekare Aralığı: 75 - 90 m²
2+1
2+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link