Eren-Gül Apartmanı

 TL
Kozyatağı Mh., Marmara Cad., No:9A,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Eren-Gül Apartmanı Sefa İnşaat tarafından son teknoloji yöntemlerle inşa edilip, Kozyatağı’nda yükselen, harika fırsatları ve olanakları içerisinde barındıran, güvenli ve modern bir kentsel dönüşüm projesi.

Mutlu bir yaşam için, harika daireler!

Kozyatağı’nda konumlanan Eren-Gül Apartmanı 40 adet konuta ev sahipliği yapıyor. 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunan proje, 3+1 dairelerini  106 m², 4+1 dairelerini de 175 ve 203 m² boyutlarında sizlere sunuyor. Konforlu ve geniş bir yaşam alanı sunmak için kollarını sıvayan projenin iç özellikleri arasında ebeveyn banyosu, bina özellikleri arasında da bina önü araç trafiğini ve park yeri bulma derdini ortadan kaldıran bir otopark ve komşularınızla eğlenceli dakikalar geçirmek için bir bilardo bulunmakta. Sadece bir ev değil, olasılıklarla dolu bir dünya sunmayı amaçlayan Eren-Gül Apartmanı’nın inşasına 2015’te başlanmış ve proje 2017’de anahtarlarını teslim etmeye hazır hale gelmiş.

İstanbul’un en gözde konumlarından Kozyatağı’nda yükselen yatırımlık bir konut projesi!

Kadıköy ve çevresinde gerek binaların deprem yönetmeliğine uygun olması için gerekse düzenli kentleşmeyi gerçekleştirebilmek için kentsel dönüşüm uygulamaları yapılıyor ve son yıllarda bu uygulamaların artış göstermesi ile Kadıköy’ün değeri gün geçtikçe artıyor. Gün geçtikçe değeri artan Kadıköy’e bağlı bir semt olan Kozyatağı aynı zamanda yatırım yapabileceğiniz bir semt olmuş durumda. Eğer siz de yatırım yapmak istiyor ve bu işten kârlı çıkmak istiyorsanız, Eren-Gül Apartmanı sizin için doğru bir seçim olabilir.

Çocuklarınızın güvenli bir şekilde güzel anılar biriktirebileceği bu eşsiz semtte yaşamanın avantajları sayabiliceğimizden de fazla. Yaşlı, genç, çocuk demeden her yaştan bireyin ve canlının güvenle ve huzurla yaşadığı bir semtte bulunan kentsel dönüşüm projesi komşularınızla güzel ilişkiler kurabileceğiniz ve güvende hissedeceğiniz bir proje. Gelişen ticaret merkezi olarak anılan Kozyatağı, her gün değeri artmakta ve gelişmekte olan bir semt. Eren-Gül Apartmanı oturmak için harika bir fırsat olmasının yanı sıra yatırım yapmak için de uygun bir proje.

Daha fazla konut projesi için Kadıköy Konut Projeleri rehberimize göz atabilir, hayallerinizde ki daireye Emlaksat güvencesi ile sahip olabilirsiniz Dilerseniz ekibimizle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 160 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 175-203 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24971
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: 02164451549
Web Sitesi: https://www.sefainsaat.com.tr/tr/
Email: info@sefainsaat.com.tr
İnşaat Firması: Sefa İnşaat
Konut Adedi: 40
Teslim Tarihi: Haziran 2017
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 106 - 203 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link