Arcan Apartmanı

 TL
Suadiye Mh., Plaj Yolu Sok., No:7A,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Estetiğiyle cezbederken teknolojik dinamikleriyle de yaşamınızı daha konforlu bir alana çeviren Arcan Apartmanı’nda yaşamaya ne dersiniz? İstanbul’un en dikkat çekici konut projeleri arasında yerini alan Arcan Apartmanı, sizin için en iyi yaşam standartlarını sunmakta.

Projenin yürütülmesi Abide Yapı tarafından üstlenilmiş ve daireler teslime hazır durumda. 650 metrekarelik inşaat alanında yükselen Arcan Apartmanı, tek bloktan oluşuyor. Toplamda ise 20 daireye sahip. Gelin, yapının inceliklerine birlikte daha yakından bakalım!

Yaşamınız çok daha konforlu ve özgün olacak!

Projede daire tipleri 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak belirlenmiş. Projenin konfor odaklı ve inovatif stili genel özelliklere de yansımıştır, bu nedenle yerden ısıtma tipi tercih edilmiştir. Ayrıca sürdürülebilir daireleri lüks dinamiklerle harmanlayan konut projesi, sizin için en iyi seçenekleri bünyesine taşıdı.

Arcan Apartmanı, bulunduğu konum sayesinde gündelik aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz tüm konumlara yakınlığıyla göz dolduruyor. Konut projesinde, çağın gelişmelerine uygun olarak, modern ve inovatif bir seçenek olan ankastre tercih edilmiş. Güvenlik önlemleri de alınan yapı, teknolojik alt yapıya da yatırım ayırarak size hızlı ve kesintisiz bir performans sağlamayı hedefliyor.

Abide Yapı imzasıyla kurgulanan yapı yaşamınız için yeni adresiniz olabilir. Biliyoruz ki, yaşadığınız konutun teknik özellikleri ne kadar önemliyse bulunduğu konum da o kadar önemli. Plaj Yolu Sokak üzerinde bulunan konut projesi, şehir içinde yoğun zamanlara sahip bireyler için ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Üstelik Bağdat Caddesi’ne de çok yakın bir komunda bulunuyor. Böylelikle sevdiklerinizle keyifli anlar yaratabileceğiniz, lüks mağazalarda alışveriş yapabileceğiniz ve yaşamınızın gerekliliklerini rahatlıkla sağlayabileceğiniz anlamına geliyor. Caddebostan Sahil şeridine de oldukça yakın konumlanan yapı, sizi yeni günlük aktivitelere çağırıyor. Sabah yürüyüşlerinizi sahilde gerçekleştirebilir, fiziksel egzersizlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Üstelik şehirde yoğun yaşama ve aktif işlere sahip olan bireyler için de konut projesi İstanbul’un en önemli ulaşım akslarına da oldukça yakın olarak dikkat çekiyor. Şehrin bir ucundan bir ucuna rahatlıkla geçiş yaparak yaşamınızda zaman tasarrufu kazanabilirsiniz.

Siz de Arcan Apartmanı’nın ayrıcalıklı dünyasında yerinizi almak isterseniz, Kadıköy Suadiye lokasyonunda bulunan konut projesinin iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 146 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 veya diğerleri 183 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 veya diğerleri 235 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24961
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 469 55 55
Web Sitesi: https://abideyapi.com/
Email: info@abideyapi.com
İnşaat Firması: Abide Yapı
İnşaat Alanı: 650 m²
Konut Adedi: 20
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 146 - 235 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link