Kaya Palas

 TL
İğrip Sok. Caddebostan, No:33, Kadıköy ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Hayranlık uyandırıcı! Kaya Palas ile hayranlık uyandırıcı ve yeni nesil bir yaşamın tüm ayrıcalıklarına sahip olmak mümkün. Resim Yapı tarafından geliştirilen yapı projesi, sizi yepyeni bir yaşama hazırlayacak. Kaya Palas sakini olarak İstanbul’u yeniden yaşamaya doymak mümkün olmayacak.

Hayranlık uyandırıcı bir konut projesi Resim Yapı’dan!

Kaya Palas konut projesi, Caddebostan Sahili’nin hemen önünde yer alıyor. 2.839 m²’lik bir alan üzerine tek blok halinde inşa edilen yapı projesi 4+1 ve 5+1 daire tiplerine sahip. Toplamda ise 40 adet daireyi bünyesine alan projenin tüm daireleri deniz manzarasının önünde sıralanıyor. Projede yer alan dairelerin alanları 245 – 351 m² aralığında değişiklik gösteriyor. Denize karşı geniş ve ferah bir yaşam istiyorsanız, Kaya Palas sizi yenilikçi yaklaşımı ve eşsizliğiyle karşılıyor.

Kadıköy’ün kendine has ambiyansından sıyrılarak öne çıkan konut projesi bina tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Titizlikle tasarlanan peyzaj mimarisi ve bina tasarımıyla çevrede bulunan projelerin en iyileri arasında gösteriliyor. Önünde Caddebostan Sahili Parkı uzanan konut projesi adının tüm niteliğini taşıyarak modern sarayların minyatürize edilmiş halini size sunuyor.

Konut projesi Kadıköy’ün en iyi noktalarından birinde yer alıyor.  Caddebostan Büyük Kulüp İskelesi’nin tam önünde bulunan yapının sakini olarak gündelik rutinlerinize yelken açabilir, bireysel yaşamınıza marina inceliklerini katabilirsiniz. Aynı zamanda ulaşım ağlarına çok yakında bulunan yapı hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış.

Konut projesinde belirtilen teknik özelliklere gelecek olursak, bina Resim Yapı tarafından geliştiriliyor. Geleceğin teknolojik teknikleriyle dokunarak yapısal sağlamlığını koruyor. Yapı firmasının imza projelerinden biri olan konut projesi kesinlikle altı çizilesi projeler arasında yer alıyor. Şehir yaşamında aktif rollere sahip bireyler için de ulaşım ağlarına yakınlığıyla ayrıcalıklı bir konuma yükseliyor. Isıtma tipi olarak merkezi ısıtma sistemi seçilmiş yapıda aynı zamanda kapalı otopark da bulunuyor. Birinci sınıf materyaller ile geliştirilmiş daireler ise lüksü ve konforu sizlere sunuyor. Bina içerisinde bulunan 3 adet asansörün yanında ise, beden sağlığınız ve sosyal yaşamınız için tercih edilmiş tam donanımlı spor salonu ve sauna da bulunuyor.

Kaya Palas’ın bir sakini olmak isterseniz, yakından inceleyebilirsiniz. Marina yaşamına dahil olabilir, denize karşı keyifli anlar yaratabilir ve İstanbul’u yeniden yaşayabilirsiniz. Detaylı bilgi için ekibimizle iletişime geçerek proje hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 245-268 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 351 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24960
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: +902164111275
Web Sitesi: http://www.resimyapi.com
Email: info@resimyapi.com
İnşaat Firması: Resim Yapı ve Gayrimenkul
İnşaat Alanı: 2839 m²
Konut Adedi: 40
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 4+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 245 - 351 m²
Normal Kat Planı
Normal Kat Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link