Parksevgili Göztepe

 TL
Göztepe Mh., Rıdvanpaşa Sk., No:18A,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Göründüğünden daha fazlasını sunan Parksevgili Göztepe konut projesi, yaşamınızı değiştirip, standartlarınızı geliştirmek için inşa edildi. İstanbul’un en dikkat çekici konut projeleri arasında yerini alan konut projesi, Göztepe’nin dingin ve huzurlu atmosferi içerisinde yükseliyor! Siz de bu yepyeni konut projesiyle yaşam standartlarınızı yükseltin.

Projenin yürütülmesi Sevgili Yapı tarafından üstlenilmiş ve daireler teslime hazır durumda. 600 metrekarelik inşaat alanında yükselen Parksevgili Göztepe, tek bloktan oluşuyor. Toplamda ise 34 daireye sahip. Gelin, yapının inceliklerine birlikte yakından bakalım!

Göründüğünden daha fazlasını vaat ediyor.

Projede daire tipleri 3+1, 4+1 ve 5+2 olarak belirlenmiş. Projenin lüks odaklı stili genel özelliklere de yansımıştır, bu nedenle açık yüzme havuzu dahil edilmiştir. Ayrıca sürdürülebilir keyifli anlar yaratmanız için birinci sınıf aksamlar eklenen proje, yaşamınız için göründüğünden daha fazlasını davet ediyor. 11 kattan oluşan yapı, Göztepe lokasyonu içerisinde bulunuyor.

Çocuklu bireyler ve aileler için de düşünceli bir tavır sergileyen Sevgili Yapı ekibi, proje içerisine çocuk oyun alanları da ekleyerek kapsayıcı ve bütünleştirici bir yapı ortaya koyuyor. Parksevgili Göztepe projesinde ek olarak özel güvenlik tercih edilirken aynı zamanda ısıtma tipi olarak merkezi ısıtma tercih edilmiş. Teknik özellikleriyle ön plana çıkan yapı yaşamınız için daha kalıcı ve etkili yöntemlerle geliştirilmiştir. Dijital alt yapı olanaklarına da değer veren yapı projesi, fiber optik kablo sistemine de sahip olarak çağın gerekli olan hız ve performansını tam olarak ortaya koyuyor.

Sevgili Yapı imzasıyla kurgulanan yapı yaşamınız için yeni adresiniz olabilir. Biliyoruz ki, yaşadığınız konutun teknik özellikleri ne kadar önemliyse bulunduğu konum da o kadar önemli. Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi üzerinde bulunan konut projesi, şehir içinde yoğun zamanlara sahip bireyler için ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Üstelik Göztepe Marmaray Durağı’na da çok yakın bir konumda bulunuyor. Yapının bulunduğu bölgenin aynı zamanda eğitim ve kültürel alanlarla da zengin bir bölge olduğunu da yineleyebiliriz.

Siz de Parksevgili Göztepe konut projesinin ayrıcalıklı dünyasında yerinizi almak isterseniz, Kadıköy lokasyonunda bulunan konut projesinin iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz. Yaşamınız için göründüğünden daha fazlasını sunmayı hedefleyen proje, aradığınız yeni hayal ev olabilir.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 189 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+2 324 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24962
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0216 357 25 25
Web Sitesi: http://www.sevgiliyapi.com/
İnşaat Firması: Sevgili Yapı
İnşaat Alanı: 600 m²
Konut Adedi: 34
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 146 - 360 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link