Kaptan Residence

 TL
Erenköy Mh., İstasyon Cad., Yürekli Sk., No:2-4,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Estetiğiyle cezbeden ve yapı dinamiğiyle dikkat çeken, Erenköy lokasyonunda bulunan Kaptan Residence’da yaşamaya ne dersiniz? İstanbul’un en dikkat çekici konut projeleri arasında yerini alan Kaptan Residence, sizi yaşamınızın kaptanı olmaya davet ediyor! Projenin yürütmesi Ağaoğlu Cadde İnşaat tarafından üstlenilmiş, ve daireler teslime hazır durumda. 14822 metrekarelik inşaat alanında yükselen Kaptan Residence, 21 kattan ve tek bloktan oluşuyor. Toplamda ise 86 daireye sahip. Gelin, yapının inceliklerine birlikte yakından bakalım!

Kaptan Residence ile yaşamınızın dümenine geçin!

Projede daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak belirlenmiş. Projenin konfor odaklı ve inovatif stili genel özelliklere de yansımıştır, bu nedenle açık yüzme havuzu dahil edilmiştir. Ayrıca sürdürülebilir mutluluk için seyir terası da eklenen proje, yaşamınızın dümenine geçmeniz için sizi harekete geçirecek. 6 adet ticari alan olarak mağazayı da bünyesine alan yapı kompleks bir yapı oluşturuyor. Her bir daireye de bir adet kapalı otopark yeri ve bir adet de depolama alanı tahsis edilmiş. Sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazı spor ve egzersiz için seçenekleri sıralayan Kaptan Residence pek çok imkân sunmaktadır. Gündelik aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz geniş alanlar sunan yapı göz dolduruyor. Kaptan Residence projesinde, çağın gelişmelerine uygun olarak, modern ve inovatif bir seçenek olan akıllı bina sistemi tercih edilmiştir. Hidrofor ve su deposu da bulunan yapıda, teknik olarak sizin yaşamınız için daha kalıcı ve etkili yöntemler tercih edilmiştir. Çocuk sahibi aileler veya bireyler için de çocuk oyun alanlarıyla zenginleştirilmiş yapı, sevdiklerinizle birlikte keyifli zaman dilimleri sahip olabileceğiniz imkanlara sahip. Ağaoğlu Cadde imzasıyla kurgulanan yapı yaşamınız için yeni adresiniz olabilir. Biliyoruz ki, yaşadığınız konutun teknik özellikleri ne kadar önemliyse bulunduğu konum da o kadar önemli. Şemsettin Günaltay Caddesi üzerinde bulunan konut projesi şehir içinde yoğun zamanlara sahip bireyler için ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Üstelik Erenköy Marmaray Durağı’na da çok yakın bir komunda bulunuyor. Yapının bulunduğu bölgenin aynı zamanda eğitim ve kültürel alanlarla da zengin bir bölge olduğunu da yineleyebiliriz. Siz de Kaptan Residence’ın ayrıcalıklı dünyasında yerinizi almak isterseniz, Kadıköy lokasyonunda bulunan konut projesinin iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 112 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 24640
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 6 777
Web Sitesi: http://www.caddeinsaat.com/
Email: info@caddeinsaat.com
İnşaat Firması: Ağaoğlu Cadde İnşaat
İnşaat Alanı: 14822 m²
Konut Adedi: 86
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1
Metrekare Aralığı: 112 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link