Emek Apartmanı

 TL
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Maritza İnşaat imzası taşıyan Emek Apartmanı; İstanbul’un en değer artışı gösteren semtlerinden Kadıköy’de ışığını yaymayı başarabilmiş.

İstanbul’un en lüks mağazaları ile dolup taşan, etkinlik ve kültür merkezi kabul edilen Bağdat Caddesi’nin yanıbaşında bulunan Emek Apartmanı, deniz manzarası ile büyüleyen 45 harika konuta ev sahipliği yapmakta. Konutların ön talebinin toplandığı bu zamanda, kaçırılmaması gereken bir fırsat olan proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde dairelerden oluşmakta. 1+1 dairesi 70, 2+1 dairesi 100 ve 3+1 dairesi 120 ile 150 m2 aralığında değişen büyüklüklere sahip. Konforunuz düşünülerek dizayn edilen Emek Apartmanı, resepsiyon ve 7/24 kameralı güvenlik hizmeti sunuyor. 5500 m2’lik inşaat alanı üzerine titizlikle inşa edilen proje, şık mimarisi ve harika yeşil alanları ile dikkat çekiyor.

Emek Apartmanı’nda yaşarken açık yüzme havuzunda sporunuzu yapabilir veya rahatlayabilir, tam donanımlı spor salonunda formunuzu koruyabilir ve günün yorgunluğunu titizlikle hazırlanmış olan saunada atabilirsiniz. Çocuklarınızı da unutmayan Emek Apartmanı, çocuklara özel yüzme havuzu ve oyun alanlarına sahip. Sabah yürüyüşünüzü dilerseniz bir koşu Suadiye sahile gidip deniz eşliğinde, dilerseniz evinizin konforunda konumlandırılan yürüyüş alanlarında yapabilirsiniz.

Alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığı ile öne çıkan proje, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsüne 1 km ve Tepe Nautilus alışveriş merkezine 2 km uzaklıkta konumlanıyor. Ulaşım araçlarının hepsine yakın olan Emek Apartmanı’nda yaşarken alışverişinizi Bağdat Caddesi’nde yapabilir, akşam yemeğinizi Kalamış’ta bir restaurant ta yiyebilir, Kadıköy’de salaş bir kafede arkadaşınızla buluşabilir ve Suadiye Sahil’de günlük sporunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen teslim olan proje için fiyatlar 540.000 TL ile 640.000 TL aralığında.

Daha fazla Kadıköy Konut Projesi için rehberimize göz atabilir, size uygun olanları filtreleyebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 70 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 veya diğerleri 150 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22953
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0212 213 9013
Web Sitesi: http://maritzainsaat.com/
Email: info@maritzainsaat.com
İnşaat Firması: Maritza İnşaat
İnşaat Alanı: 5500 m2
Konut Adedi: 45
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 70-150 m2

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link