Billur Apartmanı

 TL
Göztepe Mh., Fahrettin Kerim Gökay Cad., No: 172 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Billur Apartmanı, İstiklal Yapı’nın Minibüs Caddesi’nin en geniş daireline sahip konutu olarak öne çıkıyor. Gelin, projenin teknik ve sosyal özelliklerine yakından bir bakış atalım.

Göztepe semtinin en etkileyici konut projelerinden!

Konu projesi tek bloktan oluşuyor ve bünyesinde toplamda 18 daire barındırıyor. İstiklal Yapı imzası taşıyan proje farklı teknik ve sosyal özellikleriyle dikkat çekiciliğinin altını çiziyor. Billur Apartmanı daireleri 3+1 tipinde belirlenmiş. Geniş bir daire isteyen ve balkonsuz yaşayamam diyenler için harika bir seçenek olan konut geniş balkonları ve birinci sınıf aksanlarla geliştirilmiş dairleri ile size ferah alanlar sunuyor. 147 m² büyüklüğe sahip olan daireler size ferah bir yaşamın anahtarını sunuyor.

Binanın teknik özelliklerine bakacak olursak, sürdürülebilir konforu hedefleyen yapı projesi, bünyesinde su deposu ve hidrofor bulunduruyor. Kapalı devre TV sistemiyle güvenlik ağı geliştirilen yapı, 9 kattan oluşuyor ve otopark bulunduruyor. Kısaca, teknik özellikleri olarak çağdaşlarını yakalayan konut projesi, size konforlu bir yaşam sunuyor. Temmuz 2017’de teslimi gerçekleştirilecek olan Billur Apartmanı, her daireye 2 araçlık otopark alanları, yüksek tavanlı daireleri ve Minibüs Caddesi üzerinde bulunan yeni binalar içinde en büyük metrekareye sahip 3+1 dairelere sahip olmasıyla fark yaratan bu özel binada yaşamınızda keyifli anlar yaratabilmenize olanak sağlıyor.

Prestijli bir konuma sahip olan evinizden çıktığınızda yürüyerek ulaşabileceğiniz Fahrettin Gökay Caddesi’nde günlük yürüyüşünüzü yapabilir, köpeğinizi gezdirebilir veya arkadaşlarınızla çimlerde oturup sosyalleşebilirsiniz. Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde bulunarak, evinizden çıkıp kısa yürüyüşler yapabilir ya da alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne de oldukça yakın konumlanan yapı, eğitim ve sağlık olanaklarıyla gelişmiş bir yerleşke olan Göztepe’nin çok önemli bir konumunda inşa edilmiş.

İstiklal Yapı’nın konut projesi, yapı firmalarının oldukça etkileyici ve hayranlık uyandırıcı projeleri arasında gösteriliyor. Eğer siz de geniş ve  mimarisi ile önünden geçen herkesi büyüleyen bir evde oturmak istiyorsanız, hızla satılan Billur Apartmanı dairelerinden birini kaçırmayın.

Dairelerinde de akıllı ev sistemleri tercih edilen yapı, birinci sınıf materyallerle zenginleştirilmiş olup, çağın tüm teknolojik gerekliliklerini ve dinamiğini karşılıyor. Konum ayrıcalığı ve teknik özellikleriyle öne çıkan yapı bulunduğu Kadıköy lokasyonun oldukça etkileyici projeleri arasında yer alıyor.

Billur Apartmanı size beklenenden daha fazlasını, sahip olduğu donatılar sayesinde sunmayı hedefliyor. Siz de bu ayrıcalıklı konut projesinden yerinizi alın. Yatırım olarak da iyi bir seçeneği oluşturan konut projesinin dairelerine yakından bir bakış atabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 147 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 25314
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 515 4616
Web Sitesi: http://www.istiklalyapi.com/
Email: satis@istiklalyapi.com
İnşaat Firması: İstiklal Yapı
Konut Adedi: 18
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 147 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link