Binyıl Yapı Göztepe

 TL
Göztepe Ortabahar Sok. No:11,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Anadolu Yakası’nın estetiğiyle öne çıkan ilçelerinden biri olan Kadıköy’de herkesin hayran kalacağı incelikli detaylarıyla altı çizilesi bir konut projesi Binyıl Yapı tarafından hayata geçirildi. Kadıköy’de Fahrettin Gökay Caddesi üzerinde yer alan Binyıl Yapı Göztepe Projesi ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sağlıyor.

Semtin en ayrıcalıklı konut projelerinden biri olan Binyıl Yapı Göztepe, tek tip daire hacmiyle görücüye çıkıyor.

Binyıl Yapı güvencesiyle! 

Kadıköy’de hayata geçirilen proje, 993 metrekarelik bir alan üzerinde kuruldu. Tek bloktan oluşan proje, 125 metrekare genişliğinde dairelere sahip. 100 metrekare brüt kullanım alanı sağlayan daireler 3+1 tipinde karşımıza çıkıyor.

Binyıl Yapı Göztepe projesi Anadolu Yakası’nda bulunan rezidansların anlamını değiştirmeye hazırlanıyor. Proje sakinlerine şehrin merkezine huzur bulma olanağı sağlarken aynı zamanda Göztepe’nin estetik yerleşkesi içerisinde yaşama vaadinde bulunuyor. Proje, Göztepe Marmaray durağına yürüme mesafesinde bulunuyor. Üstelik bulunduğu konum içerisinde ulaşım akslarına yakınlığıyla da dikkat çekiciliğini koruyor. Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne de mesafe olarak oldukça yakında konumlanan yapı size birçok farklı ayrıcalığı sağlıyor.

Projenin özellikler arasında otopark seçeneği öne çıkıyor. Güvenlik olarak ise kapalı devre kamera sistemi tercih edilen yapıda aynı zamanda su kesintilerine karşı su deposu da bulunuyor. Mütevazı ve sadeliği arayanlar için iyi bir yaklaşım fırsatı sunan yapı projesi, size huzurun güvencesini veriyor.

Şehrin tam merkezini hedef alın!

Binyıl Yapı müteahhitlik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen inşaat teknolojileriyle uygun yapılar üretmesi ile ön plana çıkıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz proje ve uygulama sistemleriyle birleştirme hedefinde olduğunun altını çiziyor.

Binyıl Yapı Göztepe projesinin konumu şehrin tam ortasında olmanızı sağlıyor, şehrin önemli merkezlerine vakit kaybetmeden ulaşabilmenizi sağlıyor. Projenin bulunduğu konumdan Kadıköy’de bulunan birçok sağlık merkezine, eğitim kuruluşlarına, AVM, tarihi çarşı gibi sosyal alanlara kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Bunun yanında civardaki ışıltılı yaşam alanında sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz ve yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Sizler de Kadıköy’de ev sahibi olmak isterseniz Emlaksat.com iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 125 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21219
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 (216) 567 70 58
Web Sitesi: wwww.binyilyapi.com
Email: binyilyapi@gmail.com
İnşaat Firması: Binyıl Yapı
İnşaat Alanı: 993 m²
Konut Adedi: 23
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 125 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link