Evinpark Rezidans Safir

 TL
Fikirtepe, Mandıra Cd. No: 29/54,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün kentsel dönüşümle birlikte yükselişe geçen Fikirtepe semtindeki Evinpark Rezidans Safir’in ender bulunan mücevherleri andırırcasına insan yaşamına sağladığı inceliklere, birlikte yakından bir bakış atalım.

Mücevher kalitesinde bir yaşam, Evinpark Rezidans Safir ile mümkün!

Bir konut satın alırken önceliklerinizi belirleyen ibareler neler? Uygun fiyatlı olması mı yoksa inşa edildiği materyallerin depreme dayanıklı olarak geliştirilmiş olması mı veyahut lüks standartlarının ileri düzey olması mı yoksa yaşam alanlarına yakın merkezi bir konumda yer alması mı? Evinpark Rezidans Safir işte tüm sorularınıza yanıt bulacak bir yapıyı ortaya koyuyor.

Bildiklerinizin ötesinde!

Dört farklı daire tipi ve farklı metrekare ölçütleriyle bireylerin ihtiyaçlarına göre şekil alan konutlar hayal etmeyi mümkün kılan Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığında gerçekleştirilen proje, Fikirtepe’nin yeni gözdesi olarak karışımıza çıkıyor!

Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri mevcut, toplamda ise 467 konut bulunuyor. 60 m²’den 260 m²’ye kadar değişen hacimde daireler sizin ihtiyaç belirtecinize göre sıralanıyor. Huzurlu bir yaşam ararken şehrin içinde olmayı mümkün kılan Evinpark Rezidans Safir ulaşım ağlarına yakınlığıyla ayrıcalıklarını sunmaya başlıyor. Konutların 1. sınıf malzemelerle döşenmesi, yenilikçi alt yapı sistemleriyle zenginleştirilmesi ve yapıya modern yaşam stillerine uygun tasarım anlayışı çerçevesinde doku kazandırılmasıyla, yaşamı bir deneyim süreci olarak kılıyor.

Yaşamınız yepyeni bir serüvene dönüşecek.

7/24 güvenlik hizmetiyle de konforu güvence altına alan Evinpark Rezidans Safir, profesyonel bina yönetimiyle birlikte hijyenik bakımlarıyla sağlığınıza da dikkat ediyor. Kadıköy’ün tarih ve incelikle dokunmuş yarımada ruhuna inovatif bir deneyim katıyor Evinpark Rezidans Safir. Sosyal olanaklar açısından da birçok avantajı içerisinde barındıran projenin sakinleri için her detay ince ince düşünülmüş. 3,5 dönüm alan içerisinde site sakinlerinin sevenleri ile beraber vakit geçirebileceği ortak alanlar bulunuyor. Sosyal alan olarak ise spor salonu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, çift katlı otopark hizmeti sunuyor.

Prestijli bir konumda yer alan Evinpark Rezidans Safir sakinlerine tüm imkânlar sunulmuş durumda. Kadıköy’ün sakin kalabalığında sosyalleşebilir, farklı yerel dükkanların yer aldığı sokaklarda alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Gün boyunca sevdikleriniz ile beraber kafe ve restoranlarda vakit geçirebilir, kaliteli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Sizler de iletişim bilgilerini takip ederek detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+0 48-60 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
1+1 61-81 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 94-158 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 135-214 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 211-261 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20934
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 4 393
Web Sitesi: https://www.evinparkkadikoy.com/
Email: info@evinpark.com
İnşaat Firması: Sefa İnşaat - Koyuncu İnşaat
İnşaat Alanı: 9500 m²
Konut Adedi: 467
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 48 m² - 261 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link