Mevsim Apartmanı

 TL
Cemil Topuzlu Caddesi No:93,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Mevsim Apartmanı yaşamınızda size ayrıcalığı sunacak bir yapı! Şehrin en seçkin konumlarından birinde, Caddebostan sahiline yürüyerek 6 dakikalık mesafede bulunan Mevsim Apartmanı size huzurlu bir atmosferi ulaştırıyor.

Sağlam Yapı tarafından hayata geçirilen konut projesi, dairelerinden panoramik deniz ve koru manzarasıyla yaşamınızın ferahlamasını sağlıyor. Üstelik bulunduğu lokasyon ayrıcalığıyla da şehrin tüm imkanlarını size ulaştıracak kadar incelikli bir yapıda olduğunu söylemek mümkün.

Yapı Caddebostan’da 4500 m²lik alan üzerine tek blok halinde inşa edilmiş. Projede 5+1 şeklinde daire tipinin mevcut olduğunun altını çizmek gerekiyor. Toplam olarak 24 adet konut, projenin içerisinde yer alıyor. Metrekare aralıkları 215 m² olarak belirleyerek daire hacimleri sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap olabilecek nitelikte. Daire hacimlerinin uzun süreli yaşamayı hedefleyenler için oldukça iyi bir skalada olduğunu da ilave edebiliriz.

Sahile yakınken aynı zamanda şehirdesiniz!

Mevsim Apartmanı, sağladığı olanakları ile sakinlerine lüks ve konforlu bir yaşamın tüm inceliklerini ulaştırıyor. Sağlam Yapı güvencesiyle dokunan konut projesi, sahile yakınlığıyla göz doldururken aynı zamanda şehrin ritmine karışabilmeyi de size vaat ediyor. Sakinlerinin evlerinden çok da uzağa gitmeden her ihtiyacını karşılayabileceği bir ortamı sizlere sunan Mevsim Apartmanı’yla tüm gereklilikleriniz ayağınızın altında olacak. Üstelik kültürel ve sosyal aktiviteler de yanı başınızda olacak.

Sosyal olanaklar açısından da birçok avantajı içerisinde barındıran Mevsim Apartmanı, sakinlerinin konforu için her detaya fazlasıyla önem veriyor. Daire içlerinin geniş hacimleri, bireysel ve aile olarak yaşamaya oldukça elverişli bir yaşam alanı sunuyor. Dairelerde ebeveyn banyosu da bulunduran yapı hidrofor ve ve su deposu ayrıcalığına da sahip. Ayrıca güvenlik alanında güvenlik kamerası ve özel güvenlik detaylarını barındırarak da yaşamınızı güvence altına alıyor.

Bir konuttan daha fazlası!

Konut projesi sakini olarak yakın mesafedeki alışveriş alanlarında sevdiklerinizle beraber vakit geçirebilir, ihtiyaçlarınızı farklı yerel dükkanlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında civarda bulunan kafelerde ve restoranlarda sosyalleşebilirsiniz. Şehrin içinde olup dinginliği arayanlar için Mevsim Apartmanı’nı deklare ediyoruz.

Anadolu Yakası’nın modernliğiyle adından söz ettiren semtlerinden birinde ev sahibi olmak isteyenler için Sağlam Yapı tarafından oluşturulan konut projesinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz! Yapıyı ziyaret etmek ve bilgi edinmek için iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
5+1 215 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21160
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı Tamamlandı
Telefon: +90 (216) 410 9334
Web Sitesi: http://saglamyapi.com.tr/tr/
Email: info@saglamyapi.com.tr
İnşaat Firması: Sağlam Yapı
İnşaat Alanı: 4500 m²
Konut Adedi: 24
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 5+1
Metrekare Aralığı: 215 m²
5+1
5+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link