Brener Residence

 TL
Erenköy, Çoban Yıldızı Sk. No:26, 34738 Kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Erenköy’de Şemsettin Günaltay Caddesi’ne paralel konum üzerinde bulunan estetiğiyle dikkat çeken bir proje! Brener Residence projesi sizlere Marmaray Durağı’na çok yakınında şehir ile iç içe yepyeni bir yaşam stili sizlere vadediyor. Kadıköy’ün lüks semtlerinden biri olan Erenköy’de Brener Proje tarafından Brener Residence konut projesi hayata geçirildi.

Şehir ile iç içe bir yaşam!

Ulaşım ağlarının çok yakınında bulunan proje adından söz ettiriyor. Şehrin en merkezi konumlarına kolaylıkla ulaşım imkanı sunan projede birçok sosyal olanak da mevcut! Konut projesi, 1.833 m²’lik alan üzerine inşa edildi. Erenköy’ün modern ve lüks görüntüsüne uyum sağlayan mimari yapıya sahip olan proje, 13 katlı tek bloktan oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 5+2 gibi farklı daire seçenekleri sunan Brener Residence kentsel dönüşüm projeleri arasında dikkat çekiciliğini koruyor. Çağın konut dinamiklerine göre tasarlanan yapı olanaklarıyla birlikte şehirle iç içe bir yaşam sunuyor. Projede 2+1 daireler 101 m²’lik, 3+1 daireler 150 m²’lik, 5+2 daireler ise 190 m²’lik olacak şekilde tasarlanmış. Birinci kalite ürünlerin kullanıldığı proje, her bireyin konforu düşünülerek özenle tasarlanmış. Lüks mimarisi ve sosyal imkanlarının çeşitliliği ile sakin ve huzurlu bir site hayatı yaşamak isteyenler için çok uygun. Aynı zamanda ticari alanlara ve ofis yaşamına göre de inceliklere sahip olan proje, size çok yönlü bir yaşam imkanı sunuyor. Kapalı ve açık otopark hizmetiyle araç park problemini çözüyor. Aynı zamanda 7/24 güvenlik hizmetleri ile güvenli bir site yaşamını sakinlerine vadediyor. Sakinlerinin rahatını ve konforunu her daim ön planda tutan proje, çeşitli aktiviteleri ile de göz dolduruyor. Konut projesi sadece site içerisinde bulunan sosyal imkanlardan yararlanmak kalıyor. Tam donanımlı spor salonunu bünyesinde bulundururken aynı zamanda açık ve kapalı yüzme havuzu seçenekleriyle de size geniş imkanlar yaratıyor. Proje sakini olarak bireysel yaşamınızı kolaylıkla aktive edebilirken, sevdiklerinizle de gündelik aktivitelerinizi kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Brener Proje tarafından inşa edilen Brener Residence projesi, birbirinden büyük ve farklı daire tipleri ile sakinlerine huzurlu ve konforlu ev yaşamı sunuyor. Binada bulunan merkezi ısıtma sistemi ile evde kombi ile uğraşma derdine son veriyor. Bunun yanında ankastre seti ile yaşamınızı kolaylaştıran fırsatlar yaratırken, çağın dinamiklerini kapsayan teknolojileri ayağınıza getiriyor. Brener Residence projesinde oturuyorsanız sevdiklerinizle beraber Kadıköy‘ün en seçkin konumlarından biri olan Erenköy’ün tadını çıkarabilirsiniz. Sizler de Kadıköy’ün en nezih semtlerinden biri olan Erenköy’de oturmak ve ayrıcalıklı bir hayat yaşamak isterseniz Brener Residence projesini inceleyebilir, fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz ekibimizle iletişime geçmeyi unutmayın.  

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 101 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 150 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 180-190 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22619
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 216 486 00 00
Web Sitesi: http://www.brener.com.tr/
Email: info@brener.com.tr
İnşaat Firması: Brener Proje
İnşaat Alanı: 1833 m²
Konut Adedi: 56
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 101 - 190 m²
10-11-12. Kat Planı
10-11-12. Kat Planı
10-11-12. Kat Planı
10-11-12. Kat Planı
Bahçe Kat Planı
Bahçe Kat Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link