Selamiçeşme Kumru Apartmanı

 TL
Güzel Sok., No:7 kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Anadolu Yakası’nın merkezi bir konumu olan Kadıköy’ün Göztepe semtinde bulunan Selamiçeşme Kumru Apartmanı, mütevazı yapısıyla birlikte sizi şehre yakınlaştırıyor. Dervişoğlu İnşaat tarafından 2014 yılında yapımına başlanan proje 2016’nın ikinci çeyreğinde teslim tarihini belirlemiş olarak 2021’in seçkin konutları arasında yer alıyor.

Kadıköy’ün kalbi Göztepe’de huzur dolu hissedeceksiniz!

Üç ve dört odalı değişik genişlikteki on iki adet daire tipinden oluşan Selamiçeşme Kumru Apartmanı günlük ihtiyaçlara, çevredeki parklara ve Bağdat Caddesi’ne yakınlığı ile sakinlerine harika bir yaşam alanı sunmayı başarıyor. Dairler konforlu ve modern bir tasarımla dizayn edilirken binanın kendine ait ücretsiz kapalı otoparkı da bina sakinlerinin hayatını kolaylaştırmak için düşünülmüş bir özellik.

Binanın bulunduğu sokağın yeşillikler içerisinde olması ve binanın peyzajının doğal güzelliklerle harmanlanarak tasarlanması ise Kadıköy’ün sokak yapısına uygun modern bir görünüm oluşturuyor.

Sevdiklerinizle eşsiz anlar oluşturmak için Selamiçeşme Kumru Apartmanı!

On iki daireden ve dört kattan oluşan yapı çağın dinamiklerine göre uyarlanmış teknolojilerle birlikte konforu ve modern zevkleri harmanlıyor. Göztepe semtinde bulunan yapı 130 ve 262 metrekare aralığında iki farklı daire tipini seçenekleri arasına alarak modern yaşamın gerekliliklerine göre ihtiyaçlarınıza çözüm geliştiriyor.

Konumu itibari ile hem günlük ihtiyaçlara hem sakin bir sahil yürüyüşüne yakınlığıyla dikkat çeken Selamiçeşme Kumru Apartmanı’nda kapalı devre güvenlik kamera sistemi de mevcut. Apartmanın bulunduğu lokasyondan sahil yollarına ve dünya markalarının olduğu Bağdat Caddesi’ne yürüyerek dakikalar içinde ulaşabilmesini bina sakinleri için eşsiz kılan bu apartmanda yaşarken konforunuz bir an bile eksilmeyecek.

Toplu ulaşım araçlarına ve Anadolu Yakası’nın merkezi ulaşım yollarına yakınlığı ile dikkat çeken bina daire içerisinde keyifli anlar yaratabilmenize olanak sağlıyor. Peyzaj konusunda ise ekolojik bir tutumla saha içerisindeki ağaçları koruyarak inşa edilen yapı sakin ve huzurlu anları arayanlar için eşsiz bir seçenek olmayı başarıyor.

Sakin ve keyifli bir hayat için Selamiçeşme Kumru Apartmanı!

Siz de mutluluk ve huzur dolu anlar yaratırken sevdikleriniz ve yakınlarınız ile birlikte yaşamı yeniden tanımlamak ve yüksek konforun tadını çıkarmak isterseniz bir an bile durmayın, Selamiçeşme Kumru Apartmanı’nı deneyimlemeye ve yakından bir bakış atmaya Kadıköy’e gelin. Estetikle tasarlanmış, huzur ve mutluluk dolu bir yaşamı sembolize eden Selamiçeşme Kumru Apartmanı yakından bir bakış atmak isteyenleri konforlu bir yolculuğa davet ediyor. Daha ayrıntılı bilgi için Emlaksat.com uzman ekibine danışmayı unutmayın!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 130-170 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+2 262 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22926
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 216 345 91 91
Web Sitesi: http://www.dervisogluinsaat.com/
Email: info@dervisogluinsaat.com
İnşaat Firması: Dervişoğlu İnşaat
İnşaat Alanı: -
Konut Adedi: 12
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 130 - 262 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link