Caddebostan Park Konutları

 TL
Caddebostan Mah. Mehtap Sokak Zümrüt Çıkmazı ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

İstanbul’un en keyifli ilçelerinden biri olan Kadıköy’ün ayrıcalıklı bir yaşam olanağı sunan yerleşkelerinden olan Caddebostan’da, Sağlam Yapı aracılığıyla gerçekleştirilen modern mimari örneği Caddebostan Park Konutları’nı deneyimlemeye davetlisiniz. Göztepe Parkı’na yürüme mesafesinde bulunan 6002 metrekarelik bir alan içerisine inşa edilmiş yapı sizlere modernize edilmiş lüksle birlikte huzur ve keyif dolu bir yaşam vaat ediyor.
Peyzaja ve çevreyi korumaya önem verilerek tasarlanmış yapı çağın dinamiklerine göre uyarlanmış teknolojilerle birlikte konforu ve modern zevkleri harmanlıyor. Caddebostan semtinde bulunan yapı her zevke ve ihtiyaca uyan değişik metrekare aralıklarında birden fazla daire tipini seçenekleri arasına alarak modern yaşamın gerekliliklerine göre ihtiyaçlarınıza çözüm geliştiriyor.

Gelişmiş yaşam olanaklarıyla sizler için Caddebostan Park Konutları!

Huzur dolu bir peyzaj alanına sahip olan projede 7/24 güvende hissetmeniz ve sevdiklerinin güvenliğinden bir an bile endişe etmemeniz için özel güvenlik bulunuyor. 2 blok ve 44 daireden oluşan bu harika konutlarda yaşam sizi çağırıyor. Aracınızla park sorunu yaşamak ise konutların özel kapalı otoparkı ile ortadan kalkıyor. Size sadece evinize geçip rahatınıza bakmak kalıyor. Konutlarda her bir apartmanın görevlisinin bulunması ise büyük bir artı.

Modern çizgileri ve yenilenmiş mimari dokuyu Kadıköy’ün mahalle dokusuyla birleştiren yapı bulunduğu alan içerisinde de sizlere doğayı minimalist bir yaklaşımla ayağınıza taşıyor. Caddebostan Park Konutları sahip oldukları ile sevdiklerinizle daire içerisinde keyifli anlar yaratabilmenize olanak sağlıyor. Günlük ihtiyaçlarınıza yakın olma olanağına sahip bu harika proje sizlerin keyfini bekliyor. Huzurlu bir yaşam ararken şehrin içinde olmayı mümkün kılan Caddebostan Park Konutları ile mutluluğu deneyimleyeceksiniz.

Huzur dolu bir yaşama kavuşacaksınız!

Siz Kadıköy’ün harika ve eşsiz manzaraları ile birlikte yaşamı yeniden tanımlarken 7/24 kapalı devre kamera sistemiyle etkin bir güvenlik ağı geliştirilmiş yapı, adeta keyifli bir yaşam sürmeniz için tasarlanmış ve sizlerin keşfini bekliyor. Estetikle tasarlanmış, dinginliği ve modern yaşamı sembolize eden Caddebostan Park Konutları yakından bir bakış atmak isteyenleri konforlu bir yolculuğa davet ediyor. Sizler de bu eşsiz projede yer almak ve konutları yakından gözlemlemek isterseniz Emlaksat.com uzman ekibine danışmayı unutmayın.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 98 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor.
3+1 106-111 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22886
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: +90 (216) 410 9334
Web Sitesi: http://saglamyapi.com.tr/tr/
Email: info@saglamyapi.com.tr
İnşaat Firması: Sağlam Yapı
İnşaat Alanı: 6002 m²
Konut Adedi: 44
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 98 - 240 m²
2+1 ve 3+1
2+1 ve 3+1
3+1
3+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link