Çamlık Apartmanı

 TL
Akış Sok. Göztepe, No:10,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün dingin yerlerinden biri olan Göztepe’de semtin yapısına uygun, doğal ambiyansının altında huzurun ve konforun birlikte olduğu Çamlık Apartmanı konut projesi ev sahibi olmak isteyenlere huzurlu bir yaşam vadediyor. Kadıköy’ün en modernize olmuş semtinde inşa edilen proje, civarında bulunan en iyi konut projelerinden biri olarak göz önüne çıkıyor.

Göztepe’de yükselen bir yıldız, Çamlık Apartmanı!

Kadıköy’ün çağdaş dokularla örülmüş semti Göztepe’de İstanbul İnşaat tarafından inşa edilen Çamlık Apartmanı, Kadıköy’de ev almak isteyen kişilere rahatlık ve sakinlik vadediyor. Konut projesi, kentsel dönüşümle gerçekleşen bir proje olarak tek bloktan ve 20 daireden oluşuyor. Daireler 2+1  şeklinde tasarlandığından proje, sağladığı ferahlık ve genişlik ile yükselen bir yıldız olarak öne çıkıyor. Dairelerin alanları brüt 91 metrekareden oluşuyor. Proje, sağladığı sosyal olanaklar ile huzurlu bir ambiyansı sakinlerine vadediyor.

Çamlık Apartmanı, sakinlerine tek bir çatı altından birçok sosyal olanak sağlıyor. Göztepe’nin çağdaş yapısına uygun olarak tasarlanan proje, bahçesi ve bahçede bulunan ağaçları ile sakin, huzurlu, yeşillikler içinde bir yaşam alanını evinize getiriyor.  Şehir içerisinde şehir gürültüsünden uzaklaşma imkanı sağlayan projede her sosyal olanak tek tek düşünülüyor. Ayrıca ailenizle ve sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan ortak alanları da içerisinde barındırıyor.

Tek bir dairede çoklu hizmet sunuyor!

Sosyal olanaklar bakımından zengin olan Çamlık Apartmanı, 7/24 güvenlik ve kameralı güvenlik, kapalı otopark hizmetlerini sakinlerine sunuyor. Kameralı güvenlik sistemi ve güvenlik hizmetleri ile evinize güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Oyuncak Müzesi’ne yürüme mesafesinde bulunan konut, size  yeni aktiviteler de sunuyor.

Çamlık Apartmanı, estetik görüntüsüyle ve semtin yapısına uygun olarak inşa edilen mimarisiyle Kadıköy’ün güzelliğine bütünlük sağlıyor. Apartman sakinleri olarak civardaki eğlence noktalarında sevdiklerinizle beraber eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bunun haricinde Göztepe’de ve merkez konumlarda bulunan mağazalardan alışveriş yapabilir, kafelerde zaman geçirebilir, yemeklerinin lezzetiyle ün salmış restoranlarda ailenizle beraber kaliteli zamanlar yaşayabilirsiniz. Yürüme mesafesi uzaklıkta olan Bağdat Caddesi’ne gidebilir, caddenin zenginliğini deneyimleyebilirsiniz.

Şimdi sizler de iletişim bilgilerini takip ederek proje hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 91 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21107
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı Tamamlandı
Telefon: +90 532 482 75 73
Web Sitesi: http://byistanbul.com.tr/
Email: -
İnşaat Firması: By İstanbul İnşaat
İnşaat Alanı: 2050 m²
Konut Adedi: 20
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1
Metrekare Aralığı: 91 m²
2+1
2+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link