Gürses Apartmanı

 TL
Erenköy, Kantarcı Rıza Sk. No:34,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Aile olarak belirlenen ihtiyaçlar mı yoksa bireysel ihtiyaçlar mı? Bir konut satın alırken hangisi sizin için daha öncelikli? Eğer bir seçim yapamıyorsanız, size Sefa İnşaat tarafından inşa edilen, Kadıköy’ün Erenköy semtinde bulunan, ihtiyaçlarınızı hem bireysel hem de aile olarak karşılayacak Gürses Apartmanı’nı takdim edelim. Karşınızda ihtiyaçlarınıza cevap veren, Gürses Apartmanı. Kadıköy ilçesinin elegant semtlerinden olan Erenköy’de ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekecek, ayrıcalıklı bir konut projesi hayata geçirildi! Aile veya birey olarak ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sunan proje, farklı daire tipleriyle size kucak açıyor.

Tüm ihtiyaçlarınız için Gürses Apartmanı!

Tek bloktan ve 20 daireden oluşan konut projesi olanaklardan faydalanmak isteyenler için ayrıcalıklı bir seçenek. Metrekare hacmi geniş daireleri içinde barındıran proje, dinamikleri arasına kapalı ve açık otopark alternatifini de alıyor. 1100 metrekarelik bir alana kurulan yapı, çevresinde zaman geçirme olanağını da size ulaştırıyor. Dairelerde ebeveyn banyosu ayrıcalığı da sunan yapı size daire içinde kişisel alanlar veriyor. Erenköy Marmaray durağına yürüme mesafesinde oluşuyla da şehrin merkezi konumlarına rahat bir ulaşım sağlıyor. Ayrıca Caddebostan Sahili’ne de 10 dakikalık mesafede bulunuyor. Proje, gündelik yaşamında uzun yürüyüşleri rutin haline getirenler için oldukça etkili bir seçenek olarak öne çıkıyor. Üstelik Bağdat Caddesi’nde de zaman geçirme olanağı sunan konut projesi şehre hızlıca karışabilme ayrıcalığı sunarken beraberinde zamanınızı verimli şekilde kullanabilme avantajı da sağlıyor. Erenköy muhit olarak tüm ihtiyaçlarınızı size ulaştırırken, Gürses Apartmanı’nın sakini olarak kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz! Kültürel ve mimari içeriğiyle zengin bir yerleşke olan Kadıköy’de, Gürses Apartmanı yaşamak için ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi aynı potaya alıyor. Sizler de Kadıköy’de ev sahibi olmak isterseniz sosyal donanımlarıyla göz kamaştıran, mimari yapısı ile herkesi kendine hayran bırakan Gürses Apartmanı konut projesini inceleyin. Sefa İnşaat’ın tecrübe birikimiyle dokunan konut projesi, günümüz teknolojini sosyoekonomik olarak harmanlayarak çağın dinamiklerine göre mimari etkilerini yüceltiyor. En yenilikçi ve özgün tasarımların yaratıcısı olan inşaat firmasının bu örneği de bir istisna değil. Siz de şimdi bu proje ile şehre ve ayrıcalıklı yaşama katılın.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 106 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 265 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21109
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı Tamamlandı
Telefon: 02164451549
Web Sitesi: https://www.sefainsaat.com.tr/tr/
Email: info@sefainsaat.com.tr
İnşaat Firması: Sefa İnşaat
İnşaat Alanı: 1100 m²
Konut Adedi: 20
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 106 - 265 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link