Hakan Apartmanı

 TL
Erenköy Mahallesi, General Necmi Ökten Sokak, No:23,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Anadolu Yakası’nın merkezi bir konumu olan Kadıköy’ün Erenköy semtinde bulunan Hakan Apartmanı, yenilikçi mimari yapısıyla birlikte sizi şehre davet ediyor. Anahtar teslim olarak görücüye çıkan konut projesine yakından bir bakış atalım.

Hakan Apartmanı şehrin içinde huzurlu bir köşe vaat ediyor!

İnsan yaşamındaki ihtiyaçları yeni lüks standartlarıyla harmanlayan Hakan Apartmanı, Kavan Yapı güvencesiyle dokunuyor. Üstelik İstanbul’un yoğunluğundan sıyrılıp güvenli bir yaşamın da öncülüğünü üstleniyor. Konut projesi 12 kattan ve 22 daireden oluşuyor. Farklı daire tipleriyle de ihtiyaçlarınıza göre farklı hacimlerde seçenekler oluşturuyor. 2+1, 3+1 ve çatı dubleks 4+2 olarak üç farklı daire hacmini skalasına alan yapı başarılı bir gayrimenkul projesi. 795 metrekarelik bir alan içinde bulunan yapı aynı zamanda arsa içerisinde zaman geçirilebilecek alanlar da sunuyor. Projenin temel aşamasından beri tüm süreçler büyük bir titizlikle yürütülerek oluşturulmuş. Dairelerde kullanılan birinci sınıf malzeme ve ince işçilik konforlu yaşama yakışır detaylarla dikkat çekmekte. Yapının özellikle teknik detaylarıyla da göz dolduran bir proje olduğunu söylemeliyiz. Projede açık ve kapalı otopark seçeneğiyle aracınızın park sorununa çözüm geliştiriliyor. Ankastre mutfakla da ihtiyaçlarınıza lüks alternatifler getiriliyor. Üstelik güvenlik kamerasıyla da yaşamınızı garanti altına alarak konforu sürdürülebilir kılıyor.

Kadıköy’ün en merkezi konumunda yaşarken şehrin olanaklarına erişin!

İstanbul’un Kadıköy ilçesi kent ulaşımı açısından önemli bir konuma sahiptir. İstanbul’un çeşitli semtlerini birbirine bağlayan bazı ana ulaşım yolları Kadıköy İlçesi’nden geçmektedir. Hakan Apartmanı’nın bulunduğu konumda yerel dükkanlar ve alışveriş merkezleri, evcil hayvan sahipleri için veteriner kliniği, gündelik spor aktiviteleri içinse farklı stüdyolar da bulunuyor. Ailenizle, arkadaşlarınızla veya bireysel olarak zamanınızı en verimli şekilde kullanabilmenin garantisini Kavan Yapı konut projesi veriyor. Şimdi sizler de iletişim bilgilerini takip ederek proje hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 84 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 188 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+2 200 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 21105
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 58 41
Web Sitesi: http://www.kavanyapi.com/
Email: info@kavanyapi.com
İnşaat Firması: Kavan Yapı
İnşaat Alanı: 795 m²
Konut Adedi: 22
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1, 4+2
Metrekare Aralığı: 84 m² - 200 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link