Çiçek Apartmanı

 TL
Zümrüt Çıkmazı Sokak No:8 Caddebostan,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Caddebostan’da kendisine dingin bir köşe arayanlara önerimiz, Çiçek Apartmanı. Resim Yapı İnşaat’tan zarif ve incelikli bir yapı örneği olan Çiçek Apartmanı’nın kapılarını sizin için aralıyoruz. Anadolu Yakası’nın en güzel ve ferah ilçelerinden biri olan Kadıköy’deki konut projesi ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Çiçekler gibi zarif bir yaşam Çiçek Apartmanı’yla mümkün oluyor.

1165 metrekarelik geniş bir alana inşa edilen yapı 3+1 ve 6+1 dubleks daire tipleriyle seçkisini sunuyor. Göztepe Parkı’na yakınlığı sayesinde yeni yürüyüş yolu alternatifi belirlemenizde öncü olan yapı aynı zamanda Bağdat Caddesi’ne yakın düşen konumuyla birlikte de şehrin akışına ayak uydurmanızı sağlıyor. Kapalı otopark ayrıcalığını bünyesinde bulunduran Çiçek Apartmanı’nda yaşarken araca ihtiyaç dahi duymayacağınızı temenni edebiliriz. Bulunduğu lokasyon yapıya birden fazla olanak tanıyor. Büyük Kulüp’te arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, CKM’de etkinliklere yalnızca yürüyerek katılabilirsiniz. Bu resimde hayatın tüm renkleri bir arada.

Yeni günlük rutinler kazanmanız için Çiçek Apartmanı konut projesi size kolaylık sağlıyor. Bağdat Caddesi’ne yakınlığıyla birlikte birçok imkan da ayağınıza geliyor. Günlük sosyal aktivitelerinizi arkadaşlarınızla veya ailenizle yakın konumlarda rahatlıkla geçirebilirsiniz. İş yaşamı yoğun olan bireyler için de ulaşım kolaylıklarıyla şehrin farklı konumlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kültür ve sanat etkinliklerine yürüyerek katılma ayrıcalığı!

Özeni yeniden tanımlayan ekip karşısında Marmara Denizi uzanan dairelerini zengin iç döşemeler ve eşyalarla birleştiriyor. Mutfak ve banyo tüm ihtiyaçlara ve gereklilikleri göre tasarlanmış olup aynı zamanda ebeveyn banyosu alternatifi de sunuluyor. Yaşamın farklı tonlarını deneyimleyebileceğiniz bu zarif yapıda incelikler sizi bekliyor! Mayıs 2017’de biten proje şu anda hemen teslim ayrıcalığı ile satışta bulunmakta.

Resim Yapı ve Gayrimenkul firması size ev içi incelikler tanıyor. Her daireye bodrum katta depolama olanağı sağlıyor. 1. kalite, yalıtımlı, PVC panjurlu doğramalar ve çatı, daire aralarında gelişmiş yalıtım sistemleri kullanılmış olan yapıda binaya uygulanan tüm malzemeler TSE normlarına göre uygulanarak da sizin sağlığınız etkin bir şekilde korunuyor. Kısaca, Çiçek Apartmanı dinginlik arayışı içinde olanlar için ayrıcalıklı bir yapı!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 137 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
6+1 255 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21045
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 216 411 12 75
Web Sitesi: http://www.resimyapi.com/cicek-apartmani
Email: info@resimyapi.com
İnşaat Firması: Resim Yapı ve Gayrimenkul
İnşaat Alanı: 1165 m²
Konut Adedi: 26
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 6+1
Metrekare Aralığı: 137 m² - 255 m²
NORMAL KAT
NORMAL KAT

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link