Doğa Apartmanı

 TL
Gürsoylu Sok., No:27,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

İhtiyaçlar mı istekler mi? Bir konut satın alırken hangisi sizin için daha öncelikli? Eğer bir seçim yapamıyorsanız, sizi Kesim Yapı tarafından inşa edilen, Kadıköy’ün Erenköy semtinde bulunan, ihtiyaçlarınızı karşılarken isteklerinize de öncelik veren bir konuta götürelim. Karşınızda yeni hayal evlerden biri olacak, Doğa Apartmanı. Kadıköy ilçesinin güzide semtlerinden olan Erenköy’de ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekecek, ayrıcalıklı bir konut projesi hayata geçirildi! Ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sunan proje, farklı daire tipleri ve sürdürülebilirlik yaklaşımı ile donanımlı bir yaşam merkezi haline getirildi.

Yeni hayal evlerden biri Doğa Apartmanı!

11 kat ve 22 daireden oluşan konut hem mahalle kültürüne değer verenler hem de olanaklardan faydalanmak isteyenler için ayrıcalıklı bir seçenek. Metrekare hacmi geniş daireleri içinde barındıran proje, dinamikleri arasına kapalı ve açık otopark alternatifini de alıyor. Yapı, güneş panelleri ile ortak alan aydınlatmalarını karşılıyor. Yağmur suyu toplama havuzu da bulunan yapıda bahçe sulaması gerçekleştiriliyor. Ekolojik hassasiyete sahip bu yapı size yeni bir hayal evi vaat ediyor.

Sürdürülebilir bakış açısıyla inşa edilmiş bir yapı.

Daire başına iki metrekare depolama alanı sunan Doğa Apartmanı, gayrimenkul firmalarının ilham aldığı bir yapı. Fitness ve toplantı salonu da içinde bulundurarak size rezidans imkanları sağlıyor. Ayrıca belirtmek gerek ki proje, C35 yüksek dayanımlı beton kullanılarak depreme karşı önlemini de almış bulunuyor. Isı ve ses yalıtımında da birinci sınıf malzemeler seçilen yapı yaşam için tüm olanakları bünyesinde barındırıyor. Sosyal özellikleri gelişmiş ve çoklu disiplinlerle kompleks bir hale getirilmiş Doğa Apartmanı Kadıköy’ün altı çizilesi konutlarından. Üstelik geleceğin kavramlarından biri olan sürdürülebilir yaşam için de farkındalık oluşturuyor. Günümüzün yaşam şekillerinin içinde var olmaya başlayan sürdürülebilirlik için doğru bir yaklaşımla inşa edilmiş yapı! Kültürel ve mimari içeriğiyle zengin bir yerleşke olan Kadıköy’de, Doğa Apartmanı yaşamak için ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi aynı potaya alıyor. Sizler de Kadıköy’de ev sahibi olmak isterseniz sosyal donanımlarıyla göz kamaştıran, mimari yapısı ile herkesi kendine hayran bıraktıran Doğa Apartmanı konut projesini incelemelisiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 115 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21031
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 216 485 50 70-71
Web Sitesi: http://www.kesimyapi.com/Erenkoy_Konut_Projesi.html
Email: info@kesimyapi.com
İnşaat Firması: Kesim Yapı
İnşaat Alanı: -
Konut Adedi: 22
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 115 m²
3+1
3+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link