Zenel Rezidans

 TL
Erenköy, Taşmektep Sokağı No:51,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün ayrıcalıklı bir yaşam olanağı sunan yerleşkelerinden olan Erenköy’de, Aytaç İnşaat aracılığıyla gerçekleştirilen modern mimari örneği Zenel Rezidans’ın sakinlerinden biri olun.

Zenel Rezidans ile konfor ve modern mimari! 

Erenköy’de 1138 m²’lik bir alan içerisine inşa edilmiş yapı sizlere modernize edilmiş lüksle birlikte konforu vaat ediyor. Konut 13 daireden oluşuyor. Çağın dinamiklerine göre uyarlanmış teknolojilerle birlikte konforu ve modern zevkleri harmanlıyor. Erenköy semtinde bulunan yapı 240 m² aralığında tek bir daire tipini seçenekleri arasına alıyor. Modern yaşamın gerekliliklerine göre ihtiyaçlarınıza çözüm geliştiriyor. Hızlıca tükenen dairelerden siz de edinerek konut projesinin sakinlerinden biri olun. Modernizmi Kadıköy’ün mahalle dokusuyla birleştiren yapı, bulunduğu alan içerisinde de sizlere doğayı minimalist bir yaklaşımla ayağınıza taşıyor. Zenel Rezidans maksimumumu hedefliyor. Dairelerin her odasından şehir manzarasını deneyimleme şansı sunuyor ve merkezi ısıtma sistemiyle de daire içerisinde keyifli anlar yaratabilmenize olanak sağlıyor. Binanın peyzaj tasarımına ise minimal bir havuz eşlik ediyor. İnşa edilen yapı sakin ve huzurlu anları arayanlar için zenginleştirilmiş bir seçenek sunuyor. Üstelik Bağdat Caddesi’nde de günlük rutinlerinizi gerçekleştirmenizi de sağlıyor. Denize de yürüme mesafesinde duran yapının sahil yaşamına uygun dizaynıyla yaşamınızı yeniden tanımlayacaksınız! Proje lokasyonunun en popüler alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da ihtiyaçlarınızı karşılamak çok daha kolay olacak. Zenel Rezidans size keşfedilmesi gerekenleri keşfetmeniz için anahtar uzatıyor. Aynı zamanda yeni kültürel besin kaynaklarına yakınlığıyla da olanaklı bir yaşam vaat ediyor. Kule biçiminde yapısıyla yerden yukarı da olsanız bile şehre çok daha yakın olacaksınız!

Kadıköy’ün en dingin ve en refah semtinde yaşamınızın standartlarını Zenel Rezidans ile yeniden tanımlayacaksınız! 

Moda’dan Adalar’a uzanan sahil şeridine yakınlığıyla yaşamı yeniden keşfedeceksiniz! Açık ve kapalı otoparka da sahip konut projesi estetikle tasarlanmış, dinginliği ve modern yaşamı sembolize ediyor. Zenel Rezidans yakından bir bakış atmak isteyenleri yeni bir yolculuğa çıkma çağrısında bulunuyor. Siz de bu ayrıcalıklı konut projesinin bir parçası olarak şehre yaklaşabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 240 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21101
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı Tamamlandı
Telefon: 0544 205 3776
Web Sitesi: http://www.aytacinsaat.com/
Email: info@aytacinsaat.com
İnşaat Firması: Aytaç İnşaat
İnşaat Alanı: 1138 m²
Konut Adedi: 13
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 4+1
Metrekare Aralığı: 240 m²
OTOPARK & BAHÇE PLANI
OTOPARK & BAHÇE PLANI
4+1
4+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link