Polat Ev Göztepe

 TL
Göztepe, Tepegöz Sk. No: 50, Kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Her yeni güne güzel bir manzarayla başlamak ister miydiniz? Polat Ev Göztepe, Kadıköy’ün en seçkin konumlarından biri olan Göztepe’de size konforlu bir yaşam vaat ediyor. Siz her yeni günü karşılarken kendine has şehir manzarasıyla da sizlere eşlik ediyor.

Şehir manzarası ve konforlu yaşam!

Polat Gayrimenkul İnşaat imzasıyla inşa edilmiş Polat Ev Göztepe önemli bir lokasyon ayrıcalığına sahip. Polat Ev Göztepe, Bağdat Caddesi ve Göztepe 60. Yıl Parkı’na 5 dakika, Özgürlük Parkı’na ise 2 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Araç ile Avrasya Tüneli’ne 10, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 35 dakika gibi kısa sürede ulaşabilme imkanı sunuyor.

Yapının bulunduğu inşaat sahasında 2200 m²’lik yeşil alan tanıyan Polat Ev Göztepe huzuru size taşıyor. Yüzme havuzu, basketbol sahası, yeşillikler içindeki yürüme parkuru; Polat Ev Göztepe’nin sakinlerine sunduğu ayrıcalıklardan. Proje, 75 m²’den 222 m²’ye kadar açılan farklı daire tipleriyle de sizin tercihlerinize kulak veriyor. Projenin farklı dinamiklere sahip kompleks bir yapı olmasına rağmen dinginliğin inşa edilmiş hali olduğunu söyleyebiliriz. Zemin artı 13 katla birlikte 2 bloktan ve 87 daireden oluşan yapı projesi, başlangıcından bu yana %11.04’lük bir değer artışı yaşamasıyla dikkat çekiyor. Proje şu anda tamamlanmış olup iyi bir gayrimenkul yatırımı olarak da öne çıkıyor.

Doğal bir atmosferin içinde modern stillere uygun yaklaşım.

Sadeliğin dinginlikle harmanlanmış halini temsil eden konut projesi yeni bir yaşama adapte olmak isteyenlere anahtar uzatıyor. İç döşemesi ve mobilya seçimleriyle de yaşamak isteyenler için doğal ve modern bir atmosfer yaratıyor. İstanbul’un yoğun temposunun içinde huzurlu bir köşe bulabilmek zor olsa da Polat Gayrimenkul bunu başarmış gözüküyor. Teknik özellikleri ve olanaklarıyla yeni bir yaşam merkezi olan Polat Ev Göztepe sizleri bekliyor. 87 daireden oluşan bu yapıdan birinde siz de yerinizi almak isterseniz, iletişim bilgilerini takip ederek Polat Ev Göztepe’nin ayrıcalıklarını deneyimleyebilirsiniz.

İstanbul’un en saygın semtlerinden biri olan Göztepe’de bulunan konut projesi manzarasıyla, sağladığı konforuyla, sosyal olanaklarıyla modern hayatın tüm gerekliliklerini bir arada yaşamanıza olanak tanıyor. Proje sakinleri ayrıcalıklı yaşamanın tadına, sahip olduğu olanaklar ile her gün varıyor. Kadıköy’ün en güzel semtlerinden biri olan Göztepe’de yaşamanın tadına varmak isterseniz, hızla tükenen evlere göz atabilirsiniz!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 83 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 75 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 127-187 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+2 214-222 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21047
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: +90-216-4109340
Web Sitesi: http://www.polat-emlak.net
Email: info@polatevgoztepe.com
İnşaat Firması: Polat Gayrimenkul İnşaat
İnşaat Alanı: 3067 m²
Konut Adedi: 87
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1, 4+2
Metrekare Aralığı: 83 m² - 222 m²
1+1
1+1
2+1
2+1
3+1 A1
3+1 A1
3+1 A2
3+1 A2
3+1 B1
3+1 B1
3+1 B2
3+1 B2
4+2 A
4+2 A
4+2 B
4+2 B

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link