Comfort Life Fener

 TL
Kızıltoprak İstasyon Caddesi, Hüseyin Paşa Çk Sokak. No:9 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Hepimizin hayalinde tasarladığı, içinde kendini iyi hissedeceği bir ev hayali vardır. Kişilere göre bu hayalin kurgulanış şekilleri değişiyor olsa da hayallerinize dahil olabilecek, yepyeni bir konut projesiyle tanıştıralım sizi! Cihangir Zeyrek İnşaat tarafından geliştirilen Comfort Life Fener ile hayallerinize yeni bir soluk getirin!

Comfort Life Fener ile hayallere yeni bir soluk!

Hayalimizdeki mekanı hayata geçirme mottosuyla yola çıkan Cihangir Zeyrek İnşaat bu projesiyle göz dolduruyor. Estetik tasarım inceliğiyle oluşturulan yapı 1+1, 2+1, 3+2 dubleks daire tipleriyle bireylerin ihtiyaçlarına göre fonksiyonel seçenekler sunmaktadır. Kendilerine has mimari çizgileriyle Comfort Life Fener yeni adresiniz olmak için adaylığını koyuyor.

Bağdat Caddesi’nin lüks dinamiğine uyum sağlayarak kurgulanan proje sizi şehre daha da yakınlaştıracak. Bağdat Caddesi’nde gündelik rutinlerinizi gerçekleştirirken sahile yürüme mesafesinde bir yaşamın tadına varacaksınız. Kadıköy’ün en ayrıcalıklı muhitlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nin konforu ayağınızın altında olacak.

Bağdat Caddesi’ndeki lokasyonuyla şehre artık daha yakınsınız.

1020 metrekarelik alan içerisinde inşa edilmiş konut projesi 9 kattan ve 20 daireden oluşuyor. Bina içinde 2 asansör barındırarak lüks standartlarında bir konut olarak ön plana çıkıyor. Isıtma tipi olarak da doğalgaz soba tercih edilen konutta aynı zamanda da ücretsiz otopark da bulunuyor.

Comfort Life Fener projesi, Kadıköy’ün merkezi olan Bağdat Caddesi’nde bulunuyor. Sizlere de projenin konukları olarak Bağdat Caddesi’nin ayrıcalıklarını çıkarmak kalıyor. Suadiye Sahili’ne yakın konumda olduğunuzdan istediğiniz her an sahil havasını alabiliyorsunuz. Bunun yanında Bağdat Caddesi’nde bulunan mağazalarda, restoran ve kafelerde sevdiklerinizle beraber güzel zamanlar yaşayabiliyorsunuz.

Comfort Life Fener’in şehirde yaşayan aileler ve farklı yaşam stillerini benimseyen herkes için güvenceli bir yaşam vaat ettiğinin de altını çizmemiz gerekiyor. Anadolu Yakası’nın seçkin ve mimari estetiğiyle dikkat çekici bir lokasyonunda yer alan konut, şimdi kendisini yakından görmek isteyenleri yanına davet ediyor. 125 metrekareden 325 metrekareye kadar geniş bir hacim skalası ortaya koyan Comfort Life Fener ile hayallerinize bir adım daha yakındasınız! İetişim bilgilerine göz atarak konutla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilir, eşsiz konutlardan birine kavuşabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 125 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+2 325 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20952
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 (216) 374 06 56
Web Sitesi: http://www.cihangirzeyrek.com.tr/tr/projelerimiz/comfort-life-fener.html
Email: info@cihangirzeyrek.com.tr
İnşaat Firması: Cihangir Zeyrek İnşaat
İnşaat Alanı: 1020 m²
Konut Adedi: 20
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+2
Metrekare Aralığı: 125 m² - 325 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link