Sağlam Apartmanı

 TL
Kozyatağı, Cemil Akdoğan Sk. No:2,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Şehre daha yakın olup aynı zamanda geniş olanaklara mı sahip olmak istiyorsunuz?  Öyle ise Sağlam Apartmanı aradığınız konut olabilir. İçinde yaşamak istediğiniz evden beklentiniz bu şekilde ise, size Sağlam Yapı güvencesiyle inşa edilmiş Sağlam Apartmanı’nı sunuyoruz.

Hayalleri güçlü olanların tercihi Sağlam Apartmanı!

Kozyatağı, İstanbul’un değişken ve kozmopolit yapısıyla birlikte son dönemde oldukça önemli lokasyonlardan biri olarak öne çıkıyor. Üstelik Anadolu Yakası’nın ulaşım merkezlerinden biri olarak da ayrıcalıklı bir konum olduğunu biliyoruz. İşte tam bu konumun üzerine kurulmuş, size modern bir mimari örneği içinde yaşamayı vaat ederken şehrin geniş olanaklarından faydalanmanızı sağlayacak bir konut örneği!

14 daireden oluşan apartman, kapalı otopark seçeneğiyle birlikte çevre lokasyonlardaki diğer konutlardan çok daha ayrıcalıklı olarak yerini koruyor. Üstelik Kozyatağı metroya da 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

Özel ve nitelikli bir projeyle siz de yaşamınızı yüceltin.

190 metrekareden 218 metrekareye kadar, farklı daire tipleriyle de ihtiyacınıza uygun alanlar açıyor. Yaşamını memnun ve mutlu bir şekilde devam ettirmeyi planlayanlar için güvence vaat eden Sağlam Yapı, kalite ve güven unsurlarıyla eşdeğerlilik yaratıyor. 1975 yılında kurulmuş yapı firmasının deneyim birikimiyle birlikte dayanıklılığı garanti altına alarak inşa ettiği yapı, seçkinliğini koruyor. İstanbul’un konut anlayışına farklılık getiren bu yapıda yaşamak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Özel ve nitelikli bir projenin içinde var olmak isteyenlerin yeni adresi Sağlam Apartmanı.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 190-218 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20953
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 (216) 410 9334
Web Sitesi: http://saglamyapi.com.tr/tr/
Email: info@saglamyapi.com.tr
İnşaat Firması: Sağlam Yapı
İnşaat Alanı: 487 m²
Konut Adedi: 14
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 4+1
Metrekare Aralığı: 190 m² - 218 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link