Güvercin Apartmanı

 TL
Tayyareci Resmi Sok., No:19A,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Sizi MWL İnşaat’ın gelişmiş projesi Güvercin Apartmanı’yla tanıştıralım. Geleceğin sürdürülebilir yapılanmasına uyum sağlamayı vizyonu haline getirmiş inşaat şirketi MWL, enerji verimliliği ve sürdürülebilir yapılanmanda önemli bir bilinç sahibi. Hem ihtiyaçlarınıza cevap veren hem de ekolojik hassasiyete sahip bir yapının içinde yaşamayı planlıyorsanız, Güvercin Apartmanı aradığınız ev olabilir!

Sürdürülebilirliğin öncü yapılarından Güvercin Apartmanı!

Teknoloji ve yenilenebilir enerjiyle çalışma prensibi geliştirmeye çalışan inşaat firmasının son örneklerinden biri olan Güvercin Apartmanı’na göz atalım. 95 metrekareden oluşan 3+1 daire tipiyle oluşturulan Güvercin Apartmanı İstanbul’un nezihliğiyle yaşamak için en uygun lokasyonlardan biri olan Bostancı’da bulunmaktadır.

18 daireden ve 10 kattan oluşan yapı, Bostancı Marmaray durağına yürüme mesafesinde bulunuyor. Profesyonel deneyimlerini gerçekleştirdikleri projelerle de ortaya koyan firma sürdürülebilir yöntemlerle aynı zamanda size dayanıklılığı da vaat ediyor.

Güvende hissederek yaşamanın, yaşarken de doğayla uyum içinde olabilmenin önemi büyük. Çok katlı yapılarda ve şehir yaşamının yoğun trafiğinde belki doğadan uzaklaşıyor olabiliriz. Ancak sorumluluk sahibi bir tavırda olmak gelecek için gereklilik arz ediyor. Siz de hayata böyle bir pencereden bakmak istiyorsanız, Güvercin Apartmanı’na uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdi sizler de emlaksat iletişim bilgilerini takip ederek daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 95 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20951
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 (216) 380 12 84
Web Sitesi: http://mwl.com.tr
Email: mwl@mwl.com.tr
İnşaat Firması: MWL İnşaat
İnşaat Alanı: 846 m²
Konut Adedi: 18
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 95 m²
3+1
3+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link