Ülkü Apartmanı

 TL
Bağdat Cad., Ülkü Sok., No: 12,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Sadıkoğlu İnşaat tarafından tasarlanan ve inşa edilen Ülkü Apartmanı konut projesi, size yepyeni bir dünya sunmak için hazırlanıyor. Suadiye’de bulunan ve Bağdat Caddesi’nin içerisinde yer alan bir lokasyona sahip olan projeye yakından bir bakış atalım. Yepyeni bir dünya sizin için açılmak üzere!

Ülkü Apartmanı yaşamınızda aradığınız taze bir enerji!

Ülkü Apartmanı konut projesi, Kadıköy konumundaki popülerliği ve standartların üzerinde refah seviyesiyle dikkat çeken Suadiye’de bulunuyor. Yapı projesi 800 metrekare alan üzerine tek blok halinde inşa edildi. Çoklu daire tiplerine sahip olan projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 seçenekleri, sizin konfor alanınızı tercih ediş şeklinize göre hacimlendiriliyor. Projede toplam olarak 22 adet daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin alanları 85 – 240 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Modern ve estetik mimarinin hakim olduğu proje, sakinlerine Suadiye ve Bağdat Caddesi’nde geçirecekleri eğlenceli, konforlu ve lüks hayatın anahtarlarını sunuyor. Gündelik aktiviteleriniz ve bireysel yaşamınız için en tercih edilesi yer olma özelliğini koruyan Suadiye’de, Doğa Apartmanı size aradığınız taze enerjiyi verecek!

Suadiye’nin lüks dinamiğine uygun bir biçimde inşa edilen konut projesi bina tasarımıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Titizlikle tasarlanan peyzaj mimarisi ve bina tasarımıyla çevrede bulunan projelerin en iyileri arasında gösteriliyor. Bir kentsel dönüşüm projesinin sonucu olarak öne çıkan yapı, sunduğu taze ve yenilikçi enerjiyle yaşamınızı renklendirecek!

Teknik özellikleri ve sosyal olanaklarıyla dikkat çeken projenin detaylarına inecek olursak, bina bünyesinde merkezi ısıtma sistemini barındırıyor. Çok daha sürdürülebilir bir yöntem olarak dikkat çeken merkezi ısıtma tekniği sizin için ayrıcalıklı bir seçenek. Aynı zamanda hidrofor ve su deposu da barındıran proje kesintisiz, dinamik bir yaşam belirteci oluşturuyor. Özel güvenlikle birlikte olanaklarını çeşitlendiren proje modernize edilmiş bir bahçeye de sahip. Yapı bünyesinde otopark da bulundurarak şehrin park sorununa çözüm geliştirmiş oluyor. Isı yalıtımı da sağlanan yapı, kısaca beklediğiniz tüm nitelikleri karşılayabilecek kadar detaylandırılmış bir proje olarak öne çıkıyor. Konut projesinde daireler modern mimariye uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış. Aynı zamanda çağın öne çıkan özelliklerinden biri olan dijital alt yapıyı da bünyesi içerisine alıyor.

Bağdat Caddesi’ne paralel ve Kadıköy‘ün çoklu yapısıyla dikkat çeken lokasyonu Suadiye’de yeni nesil bir yaşam deneyimi arayışında olanlar için çok etkili bir projeyi size sunduk. Sadıkoğlu İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Ülkü Apartmanı sakini olmak istiyorsanız, iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 85 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 145 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 240 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 195 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24623
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 658 88 61
Web Sitesi: http://sadikogluyapi.com
Email: info@sadikogluyapi.com
İnşaat Firması: Sadıkoğlu Yapı
İnşaat Alanı: 880 m²
Konut Adedi: 22
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 85 - 240 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link