Kalamış Tower

 TL
Fenerbahçe Mah., Egemen Sok., No: 5,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kalamış Tower, Demirli Yapı tarafından Kalamış’ta en son teknolojiler kullanılarak inşa edilen şahane bir fırsat.

Konfor ve Lüks bir arada…

17 katlı Kalamış Tower binası toplam 34 daireye ev sahipliği yapıyor. Peyzaj mimarisine özen gösterilen proje, harika bahçesi ve özenle dizayn edilen mimarisi ile dikkat çekiyor. Bir tarafı eşsiz bir Deniz manzarasına, bir tarafı ise şehir manzarasına bakan Kalamış Tower 3+1 dairelerini 130, 140 ve 150 m2 büyüklüklerinde sunmakta, aynı zamanda bina içerisinde 4+1 dubleks daireler mevcut. Konforunuz düşünülerek tasarlanan proje, tam donanımlı spor salonunu evinize getiriyor. İster spor salonunda ağırlık kaldırarak ister açık havuzda yüzerek, formunuzu koruyabilmeniz için alternatifler Kalamış Tower’da mevcut. Yorgun bir iş gününün ardından rahatlamanız için sauna’da evinizin konforunda sizlerle. Kalamış Tower park yeri arama derdinizi de ortadan kaldırmak için kapalı ve açık otoparklara sahip. Son teknolojiler kullanılarak inşa edilen konut, deprem yönetmeliklerinede uygun olarak inşa edildi. Bütün ulaşım araçlarına yakın olacağınız bir konumda yükselen Kalamış Tower, bütün arzularınızı karşılamak için dizayn edildi.

Güvenliğinize oldukça önem veren projenin her detayı titizlikle düşünülmüş. Hırsız alarmı ve duman/yangın dedektörleri tehlikeli bir durum oluşmadan uyarılmanız için dairenize konumlandırılmış. Güvenlik için son teknolojiden faydalanılan Kalamış Tower, biyometrik yüz tanıma ve kartlı giriş sistemlerine sahip. Aynı zamanda 7/24 kameralı güvenlik hizmetine sahip olan yeni dairenizde yaşarken, güvenliğinizden asla şüphe etmeyeceksiniz.

Değeri her gün artan konut projesi!

Kalamış Marina’da lezzetiyle nam salmış restaurantlardan birinde akşam yemeği yemek için eşsiz bir konumda olan Kalamış Tower aynı zamanda Kadıköy’ün, Bağdat Caddesi’nin, Suadiye’nin ve Caddebostan’ın ayrıcalıklarından faydalanmak içinde birebir bir lokasyonda yükseliyor. Bağdat Caddesi’nin ev sahipliği yaptığı lüks markalardan alışverişinizi yapabilir, Suadiye Sahil’de köpeğinizi gezdirebilir, Caddebostan Kültür Merkezi’nde şahane bir gösteri izleyebilirsiniz.

Değeri hızla artan lokasyonu ve eşsiz ayrıcalıkları ile Kalamış Tower yeni yuvanız veya en iyi yatırımınız olmaya aday. Kadıköy’de benzer konut projeleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 130-150 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 22957
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 330 03 00
Web Sitesi: http://www.demirli.com.tr/
Email: info@demirli.com.tr
İnşaat Firması: Demirli İnşaat
Konut Adedi: 34
Teslim Tarihi: Mayıs 2015
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 130 - 150 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link