Evonapark Erenköy

 TL
Erenköy Mah. Dr. Mithat Süer Sk.,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün en gözde semtlerinden biri olan Erenköy’de herkesin dikkatini çeken Evonapark Erenköy ile ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı! Prestijli yaşamak ve Anadolu Yakası’nda ev sahibi olmak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken proje estetik yapısı ve sosyal imkanları ile yeni hayal evler arasında yerini alıyor. Anadolu Yakası’nın en güzel ve ferah semtlerinden biri olan Erenköy’de Evona Yapı tarafından Evonapark Erenköy konut projesi ev sahibi olmak isteyenleri için görücüye çıkarıldı. Hayalleri hayata geçiren konut projesi, ev sahibi olmak isteyenlere sağladığı büyük fırsatlar ile adından söz ettiriyor. Üstelik Evona Yapı güvencesiyle depreme dayanıklı ve markalı bir konut yapısı olarak öne çıkan konut projesi geleceğin de fonksiyonel evlerine uyum sağlıyor. Erenköy’de 1480 metrekare alan üzerine tek blok halinde inşa edilen yapıda değişik saire tipleri mevcut. Evonapark Erenköy’de toplam 36 konut yer alıyor. Projede aynı zamanda ticari alanlar da bulunması, projenin gayrimenkul yatırımı için de öncelikli olmasını sağlıyor. Farklı daire tipleriyle, modern iç tasarım incelikleriyle ve ilerici teknikleriyle hayatınıza dokunan yapı yaşamın fırsatlarını size sunuyor.

Erenköy’de seçkin bir konsept anlayışıyla yaşamak için Evonapark Erenköy!

119 – 220 metrekare aralığında daire seçenekleri sunan konut projesi, bulunduğu konum itibari ile birçok yere vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Dış dünyaya açılmadan da aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz, size hareket sağlayan alanlar da projenin sahası içinde bulunuyor. Çocuk oyun alanları da bulunan yapı, aileler için seçkin bir konsept sahibi olarak dikkat çekiyor. Şemsettin Günay Caddesi yanında konumlanan konut projesi, şehrin en gözde mekanlarına hızlıca ulaşabilme imkanında bulunuyor. Kadıköy konut projeleri arasında dikkat çekmeyi başaran proje, sakinlerine çevre bölgelerin zenginliği ve sıcak insan ilişkileri ile yaşamlarına hiç sıkılmadan devam etme fırsatı tanıyor. Mahalle ve şehir bileşimini tek potada eriten yapıyla hayata yeniden karışırken kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Evonapark Erenköy, bulunduğu konum itibariyle ev sahibi olmak isteyenlerin mutlaka göz gezdirmesi gereken bir konut projesidir. Hayallerinizdeki eve Evonpark Erenköy ile sahip olmak için şimdi sizler de Emlaksat.com uzman ekibinden yardım alabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 100 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 120 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+2 200 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 220 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21113
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 (216) 566 79 00
Web Sitesi: http://evona.com.tr/
Email: emre@evona.com.tr
İnşaat Firması: Evona Yapı
İnşaat Alanı: 1480 m²
Konut Adedi: 36
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1, 3+2, 5+2
Metrekare Aralığı: 100 - 220 m²
4+1
4+1
3+1
3+1
3+2 DUBLEKS ALT KAT
3+2 DUBLEKS ALT KAT
5+2 DUBLEKS ALT KAT
5+2 DUBLEKS ALT KAT
DUBLEKS ÜST KAT
DUBLEKS ÜST KAT

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link