Fidem Prestij Göztepe

 TL
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Tünek Sokak, No:17,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün modern mimari örnekleriyle ve çağdaş yaşam standartlarıyla en dikkat çeken semtlerinden biri olan Göztepe’de sizi şehre daha yakın kılacak bir konut projesi! Anadolu Yakası’nda ev sahibi olmak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken konut projesi Fidem Prestij Göztepe altı çizilesi hayal ev seçeneklerinden biri.

Şehre Fidem Prestij Göztepe ile yaklaşın!

Anadolu Yakası’nın en güzel ve ferah semtlerinden biri olan Göztepe’nin doğal atmosferinde, Fidem İnşaat tarafından gerçekleştirilen Fidem Prestij Göztepe konut projesi ev sahibi olmanın ayrıcalığını size taşıyor. Göztepe’de hayat bulan konut projesi, ev sahibi olmak isteyenlere sağladığı büyük fırsatlar ile adından söz ettiriyor. İç dizaynı yepyeni teknikler ve özellikler ile geliştirilmiş daireler çağdaş bir yaşamın örneğini oluşturuyor.

Göztepe’de 1049 metrekare alan üzerine tek blok halinde inşa edilen, 3+1 daire tipinin mevcut olduğu projede toplam 28 adet konut yer alıyor. Projede hacimleri 110 metrekare genişliğinde olan daireler bulunuyor. Binanın teknik özelliklerinde bulunan su deposu ve iki asansörle de kule tipi binalarda yaşamının tüm inceliklerine kavuşmuş oluyorsunuz. Fidem Prestij Göztepe’de doğal ambiyansın içinde çağdaş standartlara sahip olmak sizin yaşamınıza yeni incelikler katacak.

Modern mimari doğal ambiyansla buluşturuldu.

Fidem Prestij Göztepe konut projesi, bulunduğu konum itibari ile birçok yere vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Bina yalnızca iç tasarım incelikleriyle değil, lokasyon olarak da yaşamınıza farklı incelikler katacak kadar nitelikli. Özgürlük Parkı’nda sabah yürüyüşlerinizi gerçekleştirirken aktif bir yaşam olanağınız olabilir.  Üstelik Erenköy Marmaray durağına yakınlığıyla da şehrin farklı konumlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İş yaşamında aktif olan veya ailesiyle yeni bir konutta yaşam kurmak isteyenler için farklı seçenekleriyle oldukça etkili bir proje olduğunu söyleyebiliriz. Kadıköy konut projeleri arasında dikkat çekmeyi başaran proje, sakinlerine bölgesel zenginliğin tüm nimetlerini sunarken yaşamınızı yüceltme olanağının anahtarını da size sunuyor.

Anahtar teslim olarak öne çıkan projeyi siz de yakından inceleyebilirsiniz. Bulunduğu konum itibariyle ev sahibi olmak isteyenlerin mutlaka göz gezdirmesi gereken bir konut projesi! Sizler de kısa sürede tükenen daireleri inceleyebilir, hayallerinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 110 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21115
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 (216) 504 15 29
Web Sitesi: http://www.fidem.com.tr/
Email: -
İnşaat Firması: Fidem İnşaat
İnşaat Alanı: 1048 m²
Konut Adedi: 28
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 110 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link