Tevfik Bey Apartmanı

 TL
Tanzimat Sok., No:13D,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

1979’dan beri modern mimari örnekleri ortaya koyan İşcan İnşaat, Kadıköy’de konforla hayallerinizi birleştiği Tevfik Bey Apartmanı ile göz dolduruyor! Deneyim birikimiyle, güvenirlilik garantisiyle proje ve uygulamalar ortaya koyarak seçkin bir yer edinen İşçan İnşaat’ın Göztepe lokasyonunda bulunan yeni projesine yakından bir bakış atalım.

Konforla hayalin birleşimi Tevfik Bey Apartmanı!

Şubat 2018’de başlanan proje teslim tarihi olarak 2020 yılını belirtmiş olsa firmanın devam eden projeleri arasında olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Yapı tek bloktan ve 14 daireden oluşuyor. Bağdat Caddesi’ne ve Marmaray Göztepe durağına yürüme mesafesinde bulunan yapı bulunduğu lokasyonda modern mimari örneklerinden biri olarak görücüye çıkıyor.

Eğer şehrin dinamiğine kolayca ulaşmak isteyip aynı zamanda Göztepe’nin sakin muhitinin tadına varabilmeyi diliyorsanız, projenin en iyi alternatifler arasına girdiğini duyuyoruz. Tevfik Bey Apartmanı, şehrin içinde olmasına rağmen şehrin karmaşasını içerisinde barındırmayan, sakinliğiyle dikkat çeken bir proje olarak biliniyor. Sakinlerine, birçok ulaşım noktasına yakınlığından ve Göztepe’de olmasından dolayı şehrin içerisinde sakin, konforlu ve güvenli site yaşamı vadediyor.

Göztepe’nin sakin muhitinde bir vaha!

130 metrekare hacminde 2+1 daire tipiyle mütevazı bir yaşam ve konfor alanı sunan Tevfik Bey apartmanı 628 metrekarelik bir saha içine kurulu. Güvenlik özellikleri arasına görüntülü diyafon seçeneği ekleyen yapıda aynı zamanda ısıtma tipi olarak da doğalgaz sistemi kurulmuş.

Özellikle yoğun iş yaşamına sahip bireyler için de lokasyon ayrıcalığıyla birlikte ulaşım kolaylığı da sağlayan yapı hayallerinizdeki yeni ev olmaya aday!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 130 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20949
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 (216) 368 69 70
Web Sitesi: http://www.iscanyapi.com
Email: ican@iscanyapi.com
İnşaat Firması: İşçan İnşaat
İnşaat Alanı: 628 m²
Konut Adedi: 14
Teslim Tarihi: -
Daire Tipi: 2+1
Metrekare Aralığı: 130 m²
2+1
2+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link