Nazmibey Apartmanı

 TL
Erenköy, Çoban Yıldızı Sk. No:32, 34738,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Dev yapıların geliştiricileri olarak neslinin ilerisinde tasarım incelikleriyle projeler ortaya koyan Brener Group, Erenköy’de bulunan Nazmibey Apartmanı ile minyatürize edilmiş modernizmi sizlere ulaştırıyor!

Deneyimle dokunmuş bir proje örneği, Nazmibey Apartmanı!

22 yıllık deneyim birikimiyle 21. yüzyıl insanının dinamiklerine göre projelerini geliştiren ekip bu proje ile şehrin akışında fonksiyonel bir çözüm geliştiriyor. İnşa ettikleri yapıların yanında Nazmibey Apartmanı daha minimal bir görünüm sergiliyor olsa da incelikleriyle diğerlerini yakalıyor! 42 daireden oluşan yapı bulunduğu konum sayesinde hayalinizdeki ev olmaya aday. Marmaray Erenköy durağına 4 dakikalık yürüme mesafesinde olup Bağdat Caddesi’ne yakınlığıyla şehrin merkezinde olmayı sağlıyor. 2 odalı ve 5 odalı daire tipi seçenekleriyle yaşamınızın gerekliliklerine göre seçiminizi belirlemeyi de mümkün kılıyor. 11 katlı yapı, merkezi ısıtma sistemiyle ayrıcalıklı bir alt yapı dağılımı sağlarken aynı zamanda 1425 metrekarelik arsa sınırıyla dingin zamanların yakalanabileceği bir alan sunuyor. Sevdiklerinizle beraber evinizden çok da uzak olmayan yerlerde vakit geçirmek isterseniz Nazmibey Apartmanı projesi tam size göre bir semtte! Bağdat Caddesi’nin devinimi yüksek sokaklarında yürürken gündelik rutinlerinizi gerçekleştirilebilir, civarda bulunan sosyal alanlarda ve kafelerde vakit geçirme ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Saygın restoranlarda ve yaşam alanlarında da kendinize keyifli anlar yaratabilirsiniz. Proje bulunduğu konum ile sizi şehri yakınlaştırıyor. Şehrin diğer merkezi konumlarına da ulaşım kolaylığı sağlarken tarihi yarımada Kadıköy’e de yakınlığıyla proje altı çizilesi bir seçenek oluyor.

Konformistler için yeni bir adres!

Konformist olup şehrin ritmini yakalamaya çalışanların yeni adresi Nazmibey Apartmanı! Yorucu çalışma alanlarından sıyrılmak için yaşam stilini dinginlikle harmanlayanlara yepyeni ve kullanışlı alanlar sağlayan Brener Group’un dünyasını sembolize eden bu yapıdan siz de yerinizi alabilirsiniz. Şimdi sizler de bu eşsiz projede yerinizi almak için iletişim bilgilerini takip edebilir, Emlaksat.com uzman ekibinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 75-80 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 178 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20938
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı Tamamlandı
Telefon: 0 (216) 486 00 00
Web Sitesi: http://www.brener.com.tr
Email: info@brener.com.tr
İnşaat Firması: Brener Group
İnşaat Alanı: 1425 m²
Konut Adedi: 42
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 75 m² - 178 m²
2+1 75 METREKARE
2+1 75 METREKARE
2+1 75 METREKARE DİĞER CEPHE
2+1 75 METREKARE DİĞER CEPHE
2+1 80 METREKARE
2+1 80 METREKARE
2+1 78 METREKARE
2+1 78 METREKARE
5+1
5+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link