Genyapı Feneryolu

 TL
Şehir Kahya Sok. Fenerbahçe, Kadıköy ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Çevre duyarlılığının ve kalite ilkelerinin yanına tik koymayı başarmış yepyeni bir konut projesi! Genyapı İnşaat tarafından tasarlanıp kurgulanan Genyapı Feneryolu konut projesi estetik dinamiği ve gelişmiş teknik özellikleriyle dikkat çekiciliğini koruyor. Genç ve çağdaş ekibiyle yenilikçiliğin önünü açan Genyapı İnşaat’ın Kadıköy lokasyonlu bu yeni projesine yakından bir bakış atalım.

Kalite ilkelerinin ötesinde bir yaşam için yeni adresiniz.

Genyapı Feneryolu konut projesi, Kadıköy Feneryolu’nda 4.000m²’lik bir alan üzerine tek blok halinde inşa edildi. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin sunulduğu bu  projede toplamda 68 adet daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin alanları 40 – 80 m² aralığında değişiyor. Modern ve estetik mimarinin hakim olduğu proje, sakinlerine Feneryolu’nun çağdaş estetikle harmanlanan eşsiz ambiyansını sunuyor. Kalamış Parkı’na ve Kalamış Koyu’na yürüme mesafesinde bulunan yapı ulaşım ağlarına yakınlığıyla da oldukça prestijli bir proje olarak öne çıkıyor.

Fenerbahçe’nin modern havasına uygun bir biçimde inşa edilen konut projesi bina tasarımıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Titizlikle tasarlanan peyzaj mimarisi ve bina tasarımıyla çevrede bulunan projelerin en iyileri arasında gösteriliyor. Feneryolu’nun mimari yapısına dikkat edilerek inşa edilen konut projesi modern ve lüks yapısıyla adından fazlasıyla söz ettiriyor.

Ev alırken dikkat edilen en önemli özelliklerden biri de konumdur. Konut projesi oldukça merkezi ve işlek bir konumda yer alıyor. Kadıköy’ün en merkezi alanlarından birine inşa edilen proje Marmaray Durağı’nın yanı başında, Bağdat Caddesi’nin ise üst kısmında bulunuyor. Bu nedenle konut projesi, sakinlerine İstanbul’un en önemli merkezlerine kolaylıkla gidebilme imkanı  da tanıyor. Aynı zamanda Bağdat Caddesi’nin avantajlarından yararlanma fırsatı da tanıyor.

Konut projesinde belirtilen teknik özelliklere gelecek olursak, merkezi ısıtma sistemi tercih edilmiş olan bu yapı sizin bütçeniz ve tasarruf planlamalarınız için iyi bir seçenektir. Aynı zamanda kapalı otoparkı da içine alan yapı, size sürdürülebilir konforu sağlıyor. Isı yalıtımı  sağlanan yapı, kısaca beklediğiniz tüm nitelikleri karşılayabilecek kadar detaylandırılmış bir proje olarak öne çıkıyor. Konut projesinde daireler modern mimariye uyum sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Bunun yanında sakinlerine dairelerini kendi zevklerini yansıtabilecekleri şekilde yeniden tasarlama fırsatı da sunuyor. Kapalı devre TV ve görüntülü diyafon ayrıcalığıyla da yaşamınızın bütünlüğü korunuyor.

Bu konut projesinin sakini olarak şehrin ışıltılı ruhunu içinizde hissedebilir ve ev yaşamınızı daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Siz de bu konut projesinden yararlanmak istiyorsanız veya yatırım için fırsat kolluyorsanız, ekibimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 40 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 60-80 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24957
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0312 286 80 14
Web Sitesi: http://www.genyapi.com.tr
Email: insaat@genyapi.com.tr
İnşaat Firması: Genyapı İnşaat
İnşaat Alanı: 4000 m²
Konut Adedi: 68
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1
Metrekare Aralığı: 40 - 80 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link