İskele 9

 TL
Caddebostan İskele Sokak, Selin Sokak, Kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

İskele 9, Caddebostan’da 3 blokta yükselen, Uğursal İnşaat imzası taşıyan bir kentsel dönüşüm projesi.

Kaliteli ürünlerle donatılmış, lüks konutlar!

2000 m2’lik alan üzerinde, toplam 33 konuta ve 1 dükkana ev sahipliği yapan İskele 9, 4+1 ve 5+1 daireleri ile hayalleri süslüyor. 4+1 dairesi için 200, 4+1 dubleks dairesi için 246 ve 5+1 dubleks dairesi için ise 311 m2’lik bir büyüklük düşünülmüş konut projesi, sakinlerine geniş ve ferah bir alan sunmayı amaç edinmiş. İskele 9’un teknik özellikleri arasında kapalı devre kamera sistemi, Kale veya Stilldoor çelik kapılar, salon ve odalarda lamine parke, doğal ahşap kaplamalı kapılar ve jeneratör bulunuyor. Park yeri bulma derdini ortadan kaldıracak bir otoparka ve 7/24 güvenliğe sahip olan konut projesi, kaçırılmaması gereken bir fırsat. Eğer siz de lüks, güvenli ve konforlu bir daire arıyorsanız, hızla satılan İskele 9 dairelerinden birine sahip olmak için elinizi çabuk tutun.

Deprem riski taşımayan güvenli, konforlu daireler!

İstanbul’da bulunan deprem riski hepimizi korkutuyor ve evlerimizden taşınmaya zorluyor. İskele 9’da deprem korkusu sizin için bir seçenek değil. Kentsel dönüşüm projesi olması dolayısıyla son teknoloji yöntemlerle inşa edilen proje, deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edildi. Yapı ve zemin etüdü de yapılmış olan İskele 9, kendinizi güvende hissedeceğiniz bir konut projesi.

Prestijli konumuyla da dikkat çeken İskele 9, sabah yürüyüşlerinizi Caddebostan Sahil’de ve alışverişinizi Bağdat Caddesi’nin en lüks mağazalarında yapabileceğiniz bir konumda. Şehir içi ulaşımın mihenk taşları olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne de yakın olan konut projesi, hayatınızı kolaylaştırmak için kollarını sıvamış. Toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı  ve merkezi konumu ile şehir içi ulaşımı kolay hale getiren İskele 9, hemen teslim olan dairelerini kişiye özel ödeme seçenekleri ile sunuyor

İskele 9 aradığınız proje değil mi? Sizin için her gün güncellediğimiz ve titizlikle hazırladığımız Kadıköy konut projeleri rehberimize buradan ulaşabilir, size uygun daireyi Emlaksat güvencesi ile bulabilirsiniz.

 

 

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 200-246 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 311 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24979
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 349 0570
Web Sitesi: https://www.ugursal.com
Email: ugursal@ugursal.com
İnşaat Firması: Uğursal İnşaat
Konut Adedi: 33
Teslim Tarihi: Haziran 2017
Daire Tipi: 4+1 5+1
Metrekare Aralığı: 200 - 311 m2

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link