Muhteşem Yeni Yıl Konutları

 TL
Eğitim Mah. Kasrı Ali Cad. No:39 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Göztepe lokasyonu içinde şehir yaşamını konfor ve huzurla birleştiren Muhteşem Yeni Yıl Konutları tarihi yarımada olan Kadıköy’ün kendine has havasını içerisinde barındırıyor. Proje kentsel dönüşümle yükselen bir konum içerisinde, nadir bulunan bir inci tanesi gibi yükseliyor! Sakinlerine sağladığı ayrıcalıklar ve sosyal olanaklar ise göz dolduruyor.

Kadıköy’ün modern ve çağdaş bir görünüme kavuşmakta olan semti Göztepe’de Ceylan İnşaat tarafından inşa edilen konut projesi Muhteşem Yeni Yıl Konutları, sakin bir yaşam deneyimlemek isteyen kişiler için hayata geçiriliyor. Konut projesi, 3339 m² arazi üzerinde toplam 25 kattan oluşuyor. Muhteşem Yeni Yıl Konutları 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Projenin yenilikçi tarafı ise her daire tipi için farklı m² ölçekleri olması. 1+1 daireler 61 m² – 91 m² aralığında, 2+1 daireler 74 m² – 131 m² aralığında ve 3+1 daireler de 103 m² – 204 m² aralığında. Dairelerin büyüklükleri daire tiplerine göre farklılıklar gösteriyor. Ölçeklerin daire tiplerine göre değişiyor olması, sizin ihtiyaçlarınıza kulak verebilecek inceliğe sahip bir ekibin ürettiği bir proje olduğunu gösteriyor. Kendi ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda dairelerin hacimlerini seçmek mümkün.

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz Muhteşem Yeni Yıl Konutları tarafından karşılanıyor!

İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin eş zamanlı karşılanabileceği konut projesi size yeni bir ev vaadinde bulunuyor. Sakinleri için eşsiz bir deneyim sunan proje aynı zamanda ev sahibi olmak isteyen sizler için de çok değerli bir fırsat. Yapının bünyesinde barındırdığı ayrıcalıkları sonuna kadar hissedecek ve yaşamınızın tadını sevdiklerinizle beraber çıkarmanız için tüm gereklilikler sağlanacak.

Ceylan İnşaat tarafından Kadıköy Göztepe’de geliştirilen konut projesinde 192 adet daire, 6 ofis ve 9 adet ticari ünite bulunuyor. Projenin özellikleri sayesinde konut içerisinden çıkmadan rutinlerinizi ve kişisel ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Üstelik bulunduğu konum ayrıcalığıyla da Kadıköy’ün tüm lokasyonlarına hızlı bir şekilde ulaşabilir, ulaşım akslarını kullanarak şehrin dilediğiniz merkezinde kolaylıkla varabilirsiniz.

Güvenlik özelliklerine bakılacak olursa duman detektörleri ve yangın detektörü, kapalı devre TV ve görüntülü diyafon tercih edilmiş. Daha da gelişmiş teknik sistemleri de içinde barındıran yapı özel güvenlik ve kartlı giriş sistemi kullanıyor. Böylelikle de konforlu yaşamınızın kesintisiz bir şekilde sürdürülebilir olması hedefleniyor. Geniş bir arsa üzerine inşa edilen yapı aynı zamanda yeşil alanlar ve modern dizayn edilmiş bahçeler sunarak sosyal olanaklarını genişletiyor. Çocuk oyun alanı ve masaj salonu, üstelik kafe ve restoranla da yaşamınız için tüm gereklilikleri karşılamayı hedefliyor. Gün içerisinde aktif kalmayı ve sağlıklı yaşam sürdürmeyi hedefleyenler için de tam donanımlı spor salonu, açık yüzme havuzu ve farklı spor sahaları sunuyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda huzuru bulacaksınız! 

Konut projesinin en önemli detaylarından biri huzuru size ulaştırıyor olması. Kompleks ve farklı disiplinlerle geliştirilen bir yapıya göre oldukça samimi alanları içinde barındıran yapıda yaşamın inceliklerini yeniden keşfetmeniz mümkün.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları, estetik ve lüks bir görüntüye sahip farklı mimarisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Proje, saygın bir semtte, estetik görünüme sahip bir binada yaşamınızı geçirme fırsatını sizlere sunuyor. Geniş bir arazi üzerinde yapılan proje yeşil alanları, sosyal olanakları ve gelişmiş teknolojilerle harmanlanmış teknolojileriyle etkileyici bir bütünlük sunuyor.

Göztepe’de bulunan ve Ceylan İnşaat güvencesiyle inşaat edilmiş Muhteşem Yeni Yıl Konutları’na hemen göz atabilirsiniz. Yaşamında huzuru ve sürdürülebilir mutluluğu arayanlar için taptaze bir adres!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 61 – 91 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 74 – 131 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 103 – 204 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21232
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 70 16
Web Sitesi: http://www.muhtesemyyk.com/
Email: info@muhtesemyyk.com
İnşaat Firması: Ceylan İnşaat
İnşaat Alanı: 3339 m²
Konut Adedi: 192
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 61 - 204 m²
1+1F
1+1F
2+1B
2+1B
2+1C
2+1C
2+1D
2+1D
2+1E
2+1E
2+1G
2+1G
3+1A
3+1A
3+1H
3+1H

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link