Traverten İstanbul

 TL
Yeni Yol Sok., No:18B,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

 

Bostancı’da tasarım incelikleriyle göz kamaştıran, olanaklarıyla birlikte size taze bir yaşam vaat eden yepyeni bir konutu duyuruyoruz! Kadıköy’ün huzurlu ve dingin semti Bostancı’da inşa edilmiş Traverten İstanbul, baş ucu hayallerinizin gerçeğe dönüştürülmüş hali. Anadolu Yakası’nda ev sahibi olmak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken proje estetik yapısı ve sosyal imkanları ile göz dolduruyor!

Başucu hayalleri Traverten İstanbul’la gerçeğe dönüşüyor.

1145 m²’lik bir alan içerisine kurulmuş olan Traverten İstanbul, 28 konuttan oluşuyor. Hacmi yüksek bir araziye kurulan yapının olanakları da yüksek! İçinde çocuk oyun alanları ve tam donanımlı spor salonu ayrıcalığı sunan yapı sizin beklentilerinizin ve hayallerinizin inşa edilmiş bir versiyonu! 15 katlı yapısı altında kapalı otoparkı da bulunuyor. Binanın içinde bulunan iki asansörle de birlikte lüks standartlarınızı yeniden hesaplıyor. 2+1 ve 3+1 olarak 85-135 m2 aralığında farklı daire tipleri de mevcut durumda. Sizin ihtiyaçlarınıza göre göre tasarlanmış, duyarlı bir yaklaşımla dokunmuş bu modern mimari örneği yapıda siz de yaşamı deneyimleyin! Bostancı’da hayat bulunan konut projesi, ev sahibi olmak isteyenlere sağladığı büyük fırsatlar ile adından söz ettiriyor.

Anadolu Yakası’nın lüks semtlerinden olan Bostancı’da ev sahibi olmak isteyenlerin mutlaka göz atması gereken Traverten İstanbul projesi sakinlerini aramaya başladı! Kadıköy’ün Bostancı semtinde ev sahibi olmak isteyenler için farklı ve donanımlı fırsatlar sunan proje, farklı büyüklükteki daire tipleri ile kaliteli ve konforlu bir yaşam vadediyor.  Traverten İstanbul, sakinlerine tek bir çatı altından birçok sosyal olanak sağlıyor. Proje, Bostancı’nın yeşil yapısına uygun olarak tasarlanarak dinginliği yaşam alanınıza getiriyor.

Ödüllü mimarlarla işbirliği sonucunda doğan Traverten İstanbul sizi yepyeni bir yaşama davet ediyor.

Sevgili Grup Yapı İnşaat, sektöründe en iyilerden biri olarak kendini kanıtlamış bulunmakta. Müşteri
taleplerini anlayarak sorunlarına çözüm geliştirebilme amacında olan ekip, yıllık deneyim birikimlerini ve tecrübe ayrıcalıklarını Traverten İstanbul’da toplayarak harika bir örnek oluşturuyor. İyi işçiliği dış cephesinden dahi anlaşılan konut sizi yepyeni bir serüvene çıkarak. Ödüllü mimarlarla işbirlikleriyle ve kaliteli materyal seçimleriyle Sevgili Grup Yapı İnşaat’ın Traverten İstanbul projesi sizi hayallerinizin içinde yaşamaya davet ediyor!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 85 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 135 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20950
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 444 2 439
Web Sitesi: http://www.sevgiliyapi.com
Email: info@sevgiligrupyapi.com
İnşaat Firması: Sevgili Grup
İnşaat Alanı: 1145 m²
Konut Adedi: 28
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 85 m² - 135 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link