Mert Life

 TL
Fenerbahçe Mahallesi, Erguvan sokak, No: 16/18 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Her yeni güne konfor ve lüksle başlamak ister miydiniz? Mert Life, Kadıköy’ün en seçkin konumlarından biri olan Fenerbahçe’de size lüks bir yaşam vaat ediyor. Siz de bu proje ile her yeni günü sahile inerek, gündelik rutinlerinizi yakındaki yerel dükkanlarda geçirerek ve lokasyonun inceliklerinin keyfine vararak karşılayabilirsiniz.

Fenerbahçe’de konforlu bir yaşam!

Mert İnşaat imzasıyla inşa edilmiş Mert Life önemli bir lokasyon ayrıcalığına sahip. Mert Life, Kadıköy’ün en bilinen ve en popüler konumu olan Bağdat Caddesi’ne oldukça yakın. Proje, Kalamış Sahili’ne ise 2 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Feneryolu Marmaray durağına da yürüme mesafesinde olan konut projesi, şehrin en merkezi konumlarına ulaşım imkanı sağlıyor.

Yapı, 13 kattan ve 36 daireden oluşuyor. Dairelerde yer alabilmek için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini hatırlatalım. Anahtar teslim olarak gözüken Mert Life konut projesi sakinlerine sunduğu ayrıcalıklarla bulunduğu konum içerisinde seçkin bir yer edinmesini sağlıyor. Merkezi ısıtma tercih edilen yapıda aynı zamanda otopark da bulunuyor. Farklı dinamiklere sahip kompleks bir yapı olmasına rağmen dinginliğin inşa edilmiş hali olduğunu söyleyebiliriz.

Mert İnşaat’ın 37 yıllık tecrübesiyle kusursuza yakın bir yapı örneğini duyuruyoruz. Yapı, 3+1 ve 4+1 daire tiplerini seçenekleri arasına alıyor. 150 m² ve 190 m² aralığında dairelerin hacimleri belirleniyor.

Doğal bir atmosferin içinde çağdaş mimari örneği.

Yapı, iç döşemesi ve mobilya seçimleriyle de içinde yaşamak isteyenler için doğal ve modern bir atmosfer yaratıyor. Sadeliğin dinginlikle harmanlanmış halini temsil eden konut projesi yeni bir yaşama adapte olmak isteyenlere anahtar uzatıyor. İstanbul’un yoğun temposunun içinde huzurlu bir köşe bulabilmek zor olsa da Mert Life hedefi vurmuş olarak gözüküyor. Teknik özellikleri ve olanaklarıyla yeni bir yaşam merkezi olan Mert Life sizleri bekliyor. Fenerbahçe’nin doğallığı kaybolmamış ambiyansında yaşamak isteyenler için bu konut projesi çok iyi bir alternatif olarak yerini alıyor.

Mert Life hayalinizdeki ev olabilir.

İstanbul’un en saygın semtlerinden biri olan Fenerbahçe’de bulunan konut projesi sağladığı konforuyla, sosyal olanaklarıyla modern hayatın tüm gerekliliklerini bir arada yaşamanıza olanak tanıyor. Proje sakinleri ayrıcalıklı yaşamanın tadına, sahip olduğu olanaklar ile her gün varıyor. Kadıköy’ün en güzel semtlerinden biri olan Fenerbahçe’de yaşamanın tadına yeniden varmak isterseniz, hızla tükenen dairelere yakından bir bakış atabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 150 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 190 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21104
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: +90 216 425 22 93
Web Sitesi: https://www.mertinsaat.com.tr/
Email: info@mertinsaat.com.tr
İnşaat Firması: Mert İnşaat
İnşaat Alanı: 1425 m²
Konut Adedi: 36
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 150 m² - 190 m²
3+1 & 4+1
3+1 & 4+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link