Lavita Residence

 TL
Sahrayı Cedit, Bağdat Cd. No: 119,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’de Aşçıoğlu Yapı tarafından inşa edilen konut projesi Lavita Residence’da ayrıcalıklı bir yaşam fırsatını sizlere sunuyor. Lavita Residence konut projesinden bir daire ile hayallerinize yeni bir heyecan getirin!

Lavita Residence ile yaşamı deneyime dönüştürün!

Aşçıoğlu Yapı usta mimarlarla ve yapı mühendisleriyle çalışarak hayata geçirdiği Lavita Residence ile adından söz ettirmeyi başardı! Lavita Residence konut projesi yeni sakinleri için konforlu bir yaşam alanı olmayı başarıyor. Fonksiyonel inceliklerle bir araya getirilen yapı 3+1 ve 5+1 daire tipleriyle bireylerin ihtiyaçlarına göre geniş hacimli seçeneklerini sunuyor. Kule tipi mimari stiliyle çağdaş mimari estetiğini yakalayan konut projesi yeni adresiniz olmak için adaylığını koyuyor. Proje, 165 ile 280 metrekare aralığında değişkenlik gösteren hacme sahip daireleri ve ulaşım noktalarına yakınlığıyla olanaklarını oldukça yüksek tutuyor. Lavita Residence, şehrin merkezi noktalarına erişim imkanı sağlarken lokasyon inceliğiyle de gündelik rutinlerinizi sağlama şansı tanıyor.

Göztepe’de bulunan yapı, Bağdat Caddesi’nin lüks dinamiğine uyum sağlayarak kurgulanmış oluşuyla sizi şehre daha da yakınlaştıracak. Lavita Residence, Bağdat Caddesi’nde rutinlerinizi gerçekleştirirken proje alanı içerisinde yer alan ticari ve sosyal alanlarda aktivitelerinizi sevdiklerinizle veya bireysel gerçekleştirme imkanı sağlıyor. Kadıköy’ün en ayrıcalıklı muhitlerinden biri olan Göztepe’de 10.100 m²lik alan içerisine yerleştirilmiş yapı şehirde dingin köşeler arayanlar için altı çizilesi bir proje!

Göztepe’de konforlu yaşamın adresi!

Yapı 22 kattan ve tek bir bloktan oluşarak toplamda 42 konutu bünyesinde barındırıyor. Lüks standartlarda yenilikçi bir konut olarak ön plana çıkan yapıda aynı zamanda kapalı otopark da bulunduruyor. Sosyal imkanlar açısından da sauna, açık havuz ve tam donanımlı bir spor salonuyla zenginleştirilen Lavita Residence ile boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz alanlarda keyifli bir yaşama davet edileceksiniz.

Lavita Residence dairelerinde ebeveyn banyosu tercih edilmesi ve ısı yalıtımı yapılması ise size konforlu alanlar sağlıyor. Ses yalıtımı da tam anlamıyla sağlayan yapı, aynı zamanda birinci sınıf malzemelerle lüks bir bütün oluşturuyor. Konut projesindeki daireler size huzuru taşırken birinci sınıf kaliteli malzemelerin güvencesini takdim ediyor. Yapı, teknik özelliklerinde de dijital altyapıyı seçenekleri arasına alarak geleceğin gelişmiş evlerinin günümüz versiyonunu temsil ediyor. Sizlere de projenin konukları olarak Bağdat Caddesi’nin ayrıcalıklarını tatmak kalıyor.

Lavita Residence şehirde yaşayan aileler ve farklı yaşam stillerini benimseyenlere güvenceli bir yaşamı vaat etmektedir. Sizler de bu eşsiz proje hakkında detaylı bilgiye erişmek için Emlaksat.com uzman ekibi ile iletişime geçebilir, konforlu bir yaşama hemen sahip olabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 165 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 280 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21161
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 444 8 461
Web Sitesi: http://www.asciogluyapi.com/
Email: info@asciogluyapi.com
İnşaat Firması: Aşçıoğlu Yapı
İnşaat Alanı: 10100 m²
Konut Adedi: 42
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 165 - 280 m²
NORMAL KAT
NORMAL KAT
DUBLEKS ALT KAT
DUBLEKS ALT KAT
DUBLEKS ÜST KAT
DUBLEKS ÜST KAT

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link